Yorumlar

Radyo günün her saatinde istediğimiz her yerden ulaşılabilen özelliği sayesinde çok sayıda kişi tarafından takip edilmektedir. Ülkemizde 1927 yılında yayına başlayan radyo kanalları varlıklarını genişleterek günümüze kadar gelmişlerdir. 1968 yılında ilk televizyon yayının başlaması ve 1980 yıllarında televizyonların yaygınlaşması radyoya olan ilginin bir süreliğine azalmasına neden olmuş olsa da, radyonun yeri hayatımızda hep var olmaya devam etmiştir. Zaman içinde yayın anlayışları ve kaliteleri gelişerek ilerleyen radyolar ulusal ve yerel bazda olmak üzere çok sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır. Bu radyo kanallarından biri olan Magic FM ' de yayınlarını ulusal çapta pek çok insana ulaştırmaktadır.

Zamanın getirdiği yenilikler ile radyoların formlarında ve özelliklerinde pek çok yenilikler meydana gelmiştir. Elektrikli, neredeyse televizyon büyüklüğünde ve 2 bantlı yayından küçücük boyutlara, pille çalışan ve birçok banttan yayın yapar hale gelmiştir. Bu gelişim radyoya olan ilginin devam ettiğinin de göstergesi olarak sayılabilir. İnternetin sunduğu imkânlar ile de artık yerel yayınları bile internet üzerinde ülkenin her yerinden takip edebilme imkânı bulunmaktadır. En eski haber kaynağı olan radyo iletişim araçları içinde her dönemde vazgeçilmez olmuştur. İlk radyo yayın kanalı olan TRT 'den sonra hayatımıza pek çok radyo kanalı girmiştir. Farklı tarzlarda müzik yayını yapan, haber ve söyleşilerin yer verildiği radyo en az televizyon kadar etkili bir iletişim aracıdır. Radyo dinlemek, radyo yayınlarını takip etmek bir alışkanlık, bir kültür, bir yaşam tarzıdır. Radyo dinlemeye ve takip etmeye alışkın kişiler için radyonun verdiği hazzı başka bir araçtan alabilmeleri mümkün değildir. Sabahın ilk saatlerinden başlayarak gecenin geç saatlerine kadar devam eden yayınları dinleyiciler günün her saatinde zevkle dinleyebilmektedirler.

Günümüzde radyo yayınları dijital ortamlarda da hizmet vermektedir. Uydularda, şifreli ve üyelik gerektiren uydu kanallarında da radyo yayınları yapılmaktadır. Hayatımızın her alanında rahatlıkla ulaşabileceğimiz radyo kanallarından biri de Magic FM'dir. Magic FM eğlenceli müzik yayınlarıyla, sohbet yayınları ile dinleyicilerin en çok takip ettiği radyo kanallarından biridir. Radyofm. com internet sitesinden Magic FM başta olmak üzere pek çok radyo yayını yapan kanalı bir arada bulabilme ve online olarak dinleyebilme olanağı bulabilirsiniz. Yalnızlığınızı gidermek, keyifli vakit geçirebilmek için günlük yaşamda en çok tercih edilen radyolar, geçmişten günümüze en çok sevilen kitle iletişim aracıdır.

İnternet dünyasında pek çok radyo kanalını online olarak dinleme imkânı bulunmaktadır. Bu avantaj ile radyo dalgasına ihtiyaç duymadan radyo yayını dinleyebilirsiniz. Radyofm.com adresinde de pek çok radyo kanalını bir arada bulabilirsiniz. Bu da birçok ortamda radyo yayınlarına ulaşabilme imkânı sunmaktadır. Magic FM de internet kanalı ile takip edebileceğiniz radyo kanallarından biridir. Bu kanallar ile dilediğiniz alanda radyo keyfini yaşama şansı bulabileceksiniz. İnternet üzerinden birçok radyo kanalını tek bir siteden ulaşabilmek istiyorsanız, www.radyofm.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257