Marmara FM

1993 yılında kurulan Marmara FM özellikle dini içerikli yayınları ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Maneviyatı daha yoğun yaşayan insanlarımızın hassasiyetlerinden ödün vermeden dinleyerek bilgilerine yenilerini ekledikleri bu frekans sayesinde bir Müslüman ın nasıl olması ve ahlak açısından hangi özelliklerin kendilerinde bulunması da öncelik verilen konulardan biri.

Muhafazakâr kesimin daha çok dinlediği bu frekans sayesinde sizler de rahatlıkla Marmara FM'i dinleyebilir ve bilmediğiniz pek çok konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Müslümanlığı şekilde ve yüzeysel olarak bilen toplumumuz adına oldukça önemli bilgilerin yer aldığı bu frekansta fıkıh bilgileri de İslamiyeti daha yakından öğrenmek isteyenler için oldukça önemli bir fırsat.

Günün belli saatlerinde Kuran okunurken, bilinen âlimlerin sohbetleri de sizler için yayınlanıyor. İstifade etmek isteyen kesimin yakından takip ettiği Marmara FM yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar kaliteli ve seviyeli yayınları ile önyargısız olarak her kesimden insanın tercih edebileceği bir frekans olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Sizler de yukarıda da belirttiğimiz gibi, Peygamber Efendimizin ahlakından örneklerle anlatılan Müslüman ın olması gereken yaşayış biçimini öğrenmek istiyorsanız bu adres tam da size göre.

Marmara FM yaklaşık 21 yıldır kemikleşmiş dinleyici kitlesi ile özellikle Müslüman ülkelerin de içinde bulunduğu sıkıntılara dikkat çekerek tüm insanlığı diğer gam olmaya da yönlendiriyor. Yardım amaçlı kampanyaların da bu frekans aracılığıyla düzenlendiği Marmara FM organize olmak işini oldukça iyi üstlenen frekanslardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanı sıra Marmara FM de birbirinden güzel ezgiler de sizler için sunuluyor. Slow ve daha ziyade yine Müslümanların olması gereken yaşayış biçimlerini ele alan ya da naat şeklindeki ezgileri siz sevenlerine sunuyorlar. Sizler de dilerseniz bu frekansı takip edebilir ve adeta huzur bulabilirsiniz.

Hiçbir can sıkıcı ve seviyesiz programın yer almadığı frekansta haberler de diğer radyo kanallarının yayın saatlerinde yayınlanıyor ve oldukça tarafsız bir şekilde olduğu şekli ile sizlere sunuluyor. Hiçbir siyasi görüşe yakınlığı bulunmayan bu frekans sayesinde sizler de en güncel ve tarafsız bilgilere ulaşabileceksiniz.

Marmara FM, dini içerikli yayın yapan radyo frekansları içerisinde en bilinen ve en eski radyo kanallarından biridir. Sizler de dilerseniz bu kaliteli ve seviyeli radyo kanalını severek takip etmeye devam edebilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla da dinleyebileceğiniz Marmara FM artık internet üzerinden tek tıkla ve ücretsiz olarak sizlere ulaştırılabiliyor.

Sitemizden tüm frekansları online olarak dinleyebileceğiniz gibi Marmara FM i de diğer radyo kanalları gibi kesintisiz ve tek tıkla dinlemeniz mümkün olacaktır. İnternet sayesinde hem ücretsiz hem tek tıkla ve kesintisiz olarak yayınları takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İnternetin yaygın kullanıldığı bu günlerde, internet üzerinden radyo dinlemek şüphesiz daha kolay ve rahat olacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum