Yorumlar

92.8 frekansı ile sizlere ulaşan Mesaj FM, gün geçtikçe dinleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Marmara bölgesinde yayın hayatına başlayan Mesaj FM de program içerikleri genellikle dini ezgi ve ilahiler üzerine kurulu oluyor. Dini yayın yapan radyo sayısının artmasıyla birlikte kendine oluşturduğu ilahi ve ezgi alanı ile diğerlerinden ayrılan Mesaj FM, dini hassasiyetleri dolayısıyla müzik dinlemek yerine, bu isteklerini ilahi ve ezgilerle gidermek isteyenlerin severek dinlemeyi tercih ettikleri programlar arasında yerini alıyor.

Birbirinden sevilen eserlerin yer aldığı Mesaj FM de seviyeli ve kaliteli eserler dikkat çekiyor. Radyo kanalının isminde de yer aldığı gibi insanlara doğruyu ve güzeli mesaj veren bu frekans aracılığıyla istediğiniz eserleri dinleyebilirsiniz. Kendileri müzik dinlemeyi çok seven insanlar, şarkı sözlerinin kimisinde Allah a isyan eden cümlelerin bulunması dolayısıyla şarkı söylemek ya da dinlemek istemeyen dini hassasiyetleri bulunan insanlar için Mesaj FM bulunmaz bir nimet.

En çok sevilen ilahilerin sizler için belli bir sıralama içinde sunulduğu bu frekans sayesinde, müziğe olan açlığınızı bu eserler ile karşılayabilirsiniz. Sedat Uçan ve Abdurrahman Önül gibi başarılı isimlerin seslendirdikleri eserleri dinlemek hem keyifli hem dinlendirici hem de huzur bulmanızı sağlayacaktır. En güzel ilahiler sizler için ve huzur bulmanız için sıralanırken, gürültüsüz ve oldukça keyifli eserler dikkat çekiyor eserler arasında.

İlahi tarzı dini tasavvufi eserlerin yanı sıra dinleyicilerini bilgilendirici eğitici bilgiler de yer alıyor. Siyer bilgileri ve belli zamanlarda hatmi şerifler ile dini açıdan dinleyicilerini bilgilendirici programlar bu frekans da yer alıyor. Siyer bilgileri Peygamber Efendimizin hayatını konu alan ve hayatından kesitlerin yer aldığı programlar olurken, bu programlar sayesinde bir müslümanın yaşayış biçiminin nasıl olması gerektiği ve ahlaki açıdan yapması ya da yapmaması gereken davranışların neler olduğu da bu programların içerisinde genel olarak bahsedilen konular arasındadır.

Özellikle dini hassasiyetleri bulunan insanların daha çok tercih ettikler bu frekans sayesinde insanlar istedikleri tarzda yayınları dinleme şansına sahip olabiliyorlar. Yine dini hassasiyetleri bulunan insanlar şarkı sözlerinin içerisinde kadere ve dolayısıyla Allah a isyan eden sözlerin bulunması dolayısıyla severek dinledikleri şarkılardan vazgeçerek bunun yerine ezgi ve ilahiler ile ruhlarındaki boşluğu doldurmaya çalışıyorlar. Sizlerin de tercihi dini yayın yapan programlar olacaksa tercihinizi Mesaj FM den yana kulanabilirsiniz.

Mesaj FM i sitemiz aracılığıyla ücretsiz ve tek tıkla kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Aynı şekilde diğer frekanslarında bu şekilde dinlenebildiği sitemizin kullanımı oldukça kolay ve sizler artık internetin hayatımızı getirdiği yeniliklerden bu alanda da nasibinizi alabilirsiniz. Kocaeli merkezde yayın yapan bir frekans olan Mesaj FM i sizler bulunduğunuz her yerden, hatta yurt dışından bile sitemiz aracılığıyla dinleyebilir ve eserleri, programları takip edebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257