Metro FM

Yorumlar

97.2 frekansı ile bizlerle buluşan Metro FM, yabancı müzik dinlemeyi sevenlerin en çok sevdiği ve yabancı müzik temsilcisi olan radyoların da en kaliteli olanları içerisinde yer almaktadır. İnsanlar hayatlarının her döneminde müziğe ihtiyaç duyarken, mutlu olduklarında da hüzünlü olduklarında da kendilerini iyi hissedecekleri müzikleri dinlemekten keyif alırlar. Ülkemizde de yabancı müzik dinleyenlerin sayısı oldukça fazla olurken, kimi insanlar sözlerini bilmeseler dahi müziklerinin kendilerini iyi hissetmesi dolayısıyla yabancı müzik dinlerler. Bu durum da bizlere müzik ruhun gıdasıdır sözlerini hatırlatır. Evet melodi ve müzik sözlerini anlamasanız bile o şarkının içerisine sizi çekebilir.

Metro FM dilediğiniz her yerde dinleyeceğiniz bir radyo frekansıdır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar bir yerden bir yere gitmek için saatlerini harcamak durumunda kalırken kendileri için bu sıkıcı durumun üstesinden gelebilmenin tek yolu radyo dinlemek olur genellikle. Toplu taşıma araçlarında da sıklıkla dinlendiğine rastladığımız radyo gençlerin de bir numaralı tercihi olan Metro FM dir. Metro FM de en bilinen yabancı sanatçıların sevilen eserlerine yer verilirken, bilenlerin severek eşlik etmesi de sağlanmış olur. 7 gün 24 saat boyunca sevenlerine ve dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan Metro FM sayesinde sizler de dünya esintilerini kulaklarınızda hissedebileceksiniz. Kimi zaman az ritimli romantik aşk şarkılarına yer verilirken kimi zaman daha fazla hareketli ve rock da denen tarzda müzikler bu frekansta sevenleri ile buluşuyor.

Metro FM de insanların severek takip ettikleri ve sohbetlerinden büyük keyif aldığı Kadir Çöpdemir, aragaz programı ile insanlarla buluşurken, yine ülkemize gelerek adeta kültürümüzü kendi kültürü gibi benimsemiş olan Pascal Nouma da keyifli sohbetleri ile siz dinleyicilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Tüm haberlerin sizler için tarafsız olarak sunulduğu bu frekans sayesinde her saat başı, ülke ve dünya gündemini ilgilendiren tüm haberleri de takip etmeniz mümkün olabilecek. Pek çok programcının sizler için keyifli programlar hazırladığı bu frekansta Ara gaz programının dışında, Bertan Horasan ile Feel The Enerjy, Cengiz Ünsal ile Happy Hour, M.yankı Yönel ile Mydonose Dance Party gibi programları dinleme imkanı bulurken, gece saat 00:00 ı gösterdiğinden itibaren de sabah saatlerine kadar kesintisiz olarak yabancı müzik dinlemeniz mümkün olacak.

Yabancı müzik dinlemenin en eğlenceli frekansı olan Metro FM yıllardır hayatımızda var olurken, kemikleşmiş dinleyici kitlesine her geçen gün yenilerini de eklemeye devam ediyor. Sizler de yabancı müzik dinlediğinizde kendinizi daha iyi hissediyor ve böyle olunca öğrenmekte olduğunuz yabancı dilinizin de gelişmesine vesile olacağını düşünüyorsanız Metro FM tam da sizlere göre bir frekans olarak dikkat çekiyor. En güzel aşk şarkılarının hüzünlü şarkıların da yer aldığı Metro FM adeta insanda bağımlılık yapan bir radyo. Keyifle dinleyebilir ve bu frekanstan sevdiklerinize eserler armağan edebilirsiniz. Sizler için severek paylaşılan tüm eserlerin ve programların adresi olan Metro FM de dinleyici olmak büyük keyif. Dilerseniz bu frekans aracılığıyla romantik aşk şarkılarını da dinleyebilir ve özel günleriniz için dans müziğinizi de bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

İnternetin hayatımızın her alanında kullanıldığı bu günlerde radyo dinlemek de oldukça keyifli bir hal aldı. Dilediğiniz her yerden, radyo istasyonu ve frekansı fark etmeksizin radyonuzu dünyanın ve ülkemizin her yerinden dinleme olanağına sahipsiniz. Online radyo dinleme seçeneği sayesinde artık kesintisiz tek tıkla ve ücretsiz olarak radyo dinlemenin keyfini yaşayabilir ve sevdiklerinize en beğendiğiniz parçaları bu frekanstan armağan edebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257