Yorumlar

1993 yılında yayın hayatına başlayan 105.0 frekansıyla sizlere ulaşan Moral FM 20 yılı aşkın süredir sizlere istediğiniz kaliteli yayınlarını ulaştırmaya devam ediyor. Genelde alışık olduğumuz şarkıların ve eğlencenin yer aldığı yayınlar dışında daha çok kültürel ve dini yayın yapan Moral FM dini hassasiyetleri daha fazla olan insanların dikkatini çeken yayınları ile programlarına devam ediyor.

Günümüzün en iyi kuran tefsiri olan Risalei Nurlar dan derslerin anlatıldığı ve izahlarının yapıldığı Moral FM de Kuranı Kerim hakikatlerine hakim olmanız mümkün olacak.Pek çok risalenin insanların günlük yaşamda işine yarayacağı türde içerikler barındırması sayesinde adeta rehber niteliğinde olan bu kitaplar sayesinde sizler de henüz yeni okumaya başladığınız Risaleleri anlatımlar sayesinde daha kolay anlayabilirsiniz.

Dilinin genellikle Farsça olması dolayısıyla herkesin kolay anlayamadığı Risale İ Nurlar ın içerisinde bulunan hikâyelerin daha detaylı anlatılması ile insanlara ulaşmasının sağlandığı bu programlarda pek çok risale dersi bulunuyor. İnsanların günlük yaşamda israftan kaçınmaları ve sağlıklarını da daha iyi muhafaza edebilmeleri için İktisat Risaleleri bulunurken, dini daha anlayarak ve Rabbin istediği ölçülerde yaşayabilmek adına İhlâs Risaleleri insanlara anlatılıyor. Bunun gibi pek çok eserin insan yaşamına etki eden yönü bulunurken, özellikle gençlik rehberi eseri ile gençlerin ilgisinin doğru yönlendirilmesinin önemine dikkat çekiliyor.

Sizler de manevi açıdan dini daha doğru anlamak ve yaşamak istiyorsanız Risale i Nur gibi külliyatların ele alındığı Moral FM'i dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ilahilerin ve ezgilerin de sizler için seçilerek yayınlandığı bu frekans sayesinde dini hassasiyetleri bulunanlar kolaylıkla istedikleri tarzda yayın yapan bir radyo bulmanın keyfini yaşayacaklar.

Dini radyolar içerisinde en eski ve en köklü olanlardan biri olan Moral FM yayın akışından hiçbir şekilde taviz vermeden sizlere ulaşmaya devam ediyor. Kimi insan müzik dinlemekten hoşlanır ve onsuz yapamazken kimileri de müzik dinlemek yerine kendilerini eğitici farklı programları dinlemeyi tercih ederler. Her halükarda radyo dinlemek insanlar açısından kaçınılmaz olurken sizlerin yapmanız gereken size uygun bir radyoyu tercih etmek olacaktır.

Dini açıdan kendini tamamlamak ve yenilemek adına çalışmalar yapanların daha çok tercih ettikleri Moral FM de tefsirlerin yanı sıra ezgiler ve ilahiler de yer alırken, Peygamber Efendimizin hayatından örneklerle Müslümanların ahlak olarak nasıl olmaları gerektiği de detaylı olarak anlatılıyor.

105.0 frekansı ile yayın yapan Moral Fm pek çok yere ulaşarak dinleyici kitlesini arttırırken bununla birlikte artık internet aracılığıyla da kesintisiz, ücretsiz ve tek tıkla dinlemenin keyfini yaşayabileceksiniz. İnternet sayesinde yaşamımızda pek çok kolaylaştırıcı etken söz konusu olurken, sizler de bu kolaylıklardan faydalanabilir ve radyonuzu kesintisiz olarak internet üzerinden dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Moral ve manevi huzurun tek adresi olan Moral FM'i internet aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257