Yorumlar

MyDonose Türk. Müziğin çok sevildiği ülkemizde çoğu kişi egzersiz yaparken, yürürken, yolculuk esnasında, çalışırken ya da daha farklı işlerde radyolarını açarak müzik dinlemektedirler. Ülkemizde dinlenen müzik türlerine bakıldığı zamanda en üst sıralarda pop müziğinin yer aldığını görebilirsiniz. MyDonose Türk Pop, adından da anlaşılacağı gibi pop türünde müzikleriyle yayın yapmakta olan bir radyodur. 1998 yılında yayın hayatına başlayan MyDonose Türk, yayın hayatına günümüzde de devam etmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ile daha çok günümüzün hit pop şarkılarını yayınlayan MyDonose Türk, birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Özelliklede gençlerin sık olarak uğradığı bir yer olan MyDonose Türk ne kadar başarılı olduğunu uzun yılların vermiş olduğu tecrübesi ile de herkese göstermektedir.

Çoğu zaman dinleyiciler bir şarkıyı dinlerken, şarkı hoşlarına çok gittiği zaman şarkının adını öğrenmeyi çok isterler. Bunun için çeşitli arama motorlarından hemen arama yapmaya başlarız. MyDonose Türk, sizi bu dertten kurtarmaktadır. Yayınlanan şarkıların adları aynı zamanda da sitede canlı olarak gösterilmektedir. Sizde bu sayede hoşunuza giden bir şarkının adını kolay bir şekilde öğrenebilmektesiniz. Eğer kesintisiz ve kaliteli bir ses ile MyDonose Türk'ü dinlemek istiyorsanız internet üzerinden yayınları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Yayın hayatına başladığı 12 Ocak 1998 yılından bu zamana kadar her geçen gün daha da kaliteli hizmet vererek gelen MyDonose Türk, aynı zamanda da pop yayınları da vermeye başladı. Kaliteli programlar ve uzman yorumcularla birlikte pop müziğinin nabzını tutan programlar yapıldı. Yaklaşık olarak 2 yıl boyunca kesintisiz ve reklamsız olarak pop müzikleri yayınlamaya başlayan MyDonose Türk, bu sayede Ankara'da en çok dinlenen radyo kanalı olmayı başardı.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile daha kaliteli bir hizmet vermeye başlayan MyDonose Türk, aynı zamanda da teknolojiye paralel olarak kaliteli ekipmanları ile de dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet verme amacını benimsedi. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli sunucular ve kaliteli ekipmanlarla çalışılmaya başlandı.

İnternet teknolojisinin gelişmesi ve kullanımının artmaya başlamasıyla beraber MyDonose Türk'de internet üzerinden yayınlarını yapmaya başladı. Bu sayede daha fazla dinleyiciye ulaşarak seslerini daha çok kişiye duyurmaya başladılar. Yaptığı yayınlarla ülkemizde en çok tercih edilen radyolardan birisi olmayı başaran MyDonose Türk, yayınladığı şarkılar ile de Türk pop müziğinin nabzını tutmaktadır.

Her hafta güncellenen şarkı listeleri, yapılan programlar, edilen sohbetler dinleyicilerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Bu sayede de MyDonose Türk, birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmeyi ve alanda zirveye oynamayı başarmıştır. Özgün ve kaliteli program ve müzik yayınlarıyla da gençlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Radyonuzun çekmediği yerlerde veya MyDonose Türk'ün frekansını bilmediğiniz zamanlarda internet üzerinden yayını takip ederek kaliteli ve kesintisiz bir şekilde MyDonose Türk'ü dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257