Yorumlar

Ülkemizde ve dünyada yaşanan olayları herkes merak eder ve takip etmek ister. Daha çok televizyonlardan ve gazetelerden takip ettiğimiz haberleri izlemek veya okumak için yeteri kadar zaman bulamayabiliriz. Yolda yürürken, araba sürerken, çalışırken ya da dinlenirken radyo üzerinden haberleri dinlemek ise daha kolay olabilmektedir. Sizler için haber sunumu yapan radyolardan bir tanesi de NTV Radyo'dur. NTV Radyo yayın hayatına başladığı 13 Aralık 2001 yılından bu yana dinleyicilerine ekonomi, spor, fil, konser ve daha birçok alanda yayın yapmaktadır. Ülkemizde ve dünyada yaşanana gelişmeleri dinleyicileri ile paylaşmaktadır.

NTV Radyo yayın hayatına başladığı yıldan bu zamana kadar kalitesinden ödün vermeden gelerek geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Türkiye'de 53 merkezden yayın yapan radyo bu konuda da ne kadar iddialı olduğunu göstermektedir.

NTV Radyo, gerek yaptığı haberler gerekse de yayınladığı müzikler ile birçok kişinin favorisi hâline gelmeyi başarmıştır. Özelliklede hafta sonları uzman yorumcular tarafından yapılan spor programları ve maç anlatımları birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

NTV Radyo genel olarak hafta içlerinden çeşitli programlarla ekonomi, sinema, haber gibi alanlarda yayın yapmakta geceleri ve hafta sonları ise daha çok spor programı ve müzik yayını yapmaktadır. Spor programlarında maçlar statlardan uzman yorumcular aracılığı ile canlı olarak anlatılmaktadır. Ayrıca BBC servisinin hazırlamış olduğu haberler ve yayınlarda NTV Radyo aracılığı ile dinleyicilerle buluşmaktadır. Bu sayede de dünyada olup bitenlerden ve gelişmelerden haberdar olabilmektedirler.

Her radyo kanalı gibi NTV Radyo'da internet üzerinden yayın yapmaya başladı. Bu sayede de daha geniş bir kitleye ulaşarak seslerini duyurmuş oldular. Radyonuzun çekmediği ve ya frekansı bulamadığınız zamanlarda daha kaliteli bir ses ile kesintisiz bir şekilde haberleri dinleyebilmeniz için NTV Radyo'yu internet üzerinden takip etmeniz daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Bu sayede hem kesinti yaşamayacak hem de daha kaliteli bir ses ile haberleri dinlemiş olacaksınız.

NTV Radyo yayınladığı haberlerin yanı sıra dinleyicilerine sinema, müzik ve tiyatro alanlarından da oldukça fazla bilgi vermektedir. Hafta sonraları yapmış oldukları programlar ile sinemanın, tiyatronun ve müziğin nabzını tutmaktadırlar.

Yayın hayatına başladığı yıldan bu güne kadar her zaman üstüne bir şeyler ekleyerek gelen, sürekli yeni arayışlar içerisine giren NTV Radyo, bünyesinde bulunan tecrübeli programcılar ve sunucular sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Dinleyicilerine doğru haberleri hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendisine amaç edinen NTV Radyo, bu alanda en iyisi olduğunu herkese göstermektedir. Gerek yaptığı yayınlar gerekse de sundukları programlar ile birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmekte ve desteklenmektedirler. Doğru habercilik ve kaliteli hizmeti kendisine amaç edinmiş olan NTV Radyo, bu alanda kolay kolay kimseye geçilmeyecek gibi durmaktadır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257