Yorumlar

Ülkemizde neredeyse çoğu insan sporla yatıp sporla kalkmaktadır. Özelliklede söz konusu futbol olduğu zaman neredeyse herkes kendinden geçmektedir. Televizyonlarda yayınlanan bir maçın özeti sıkılmadan tekrar tekrar izlenebilmektedir. Futbolun ve sporun bu kadar çok sevildiği ülkemizde spor yayını yapan bazı kanallarda bulunmaktadır. 16 Eylül 2009 yılında yayın hayatına başlayan NTV Spor radyo bu alanda en başarılı olan radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Bilboard Radyo'nun frekansını devralarak yayın hayatına başlayan NTV Spor 'un sloganı ise "Sporun sesi" olmuştur.

NTV Spor radyo, ülkemizde ve tüm dünyada yaşanana spor olaylarının en güçlü sesi olmayı başarmıştır. İstanbul üzerinden yayın yapan radyonun frekansı ise 87.7'dir. "Sporun sesi" sloganı ile yayın hayatına başlayan NTV Spor radyo, sadece futbol alanında değil basketbol, voleybol, yüzme, atletizm ve daha birçok alanda da yayın yapmaya devam etmektedir.

Süper Lig'de oynanan maçları da canlı olarak uzman yorumcular ile dinleyicilerine anlatan NTV Spor radyo, naklen maç yayınlarının yapıldığı zamanlarda dinleyiciler tarafından çok büyük bir ilgi görmektedir. Öyle ki bu alanda açık ara öndedirler. Hafta sonları maç anlatımlarının yanı sıra hafta içi ve hafta sonu yaptıkları programlar ile de dinleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedirler. Yaptıkları programlar ve uzman yorumcular ile tüm dinleyicilerine dünyada yaşanan spor olaylarını etkili ve doğru bir şekilde aktarmaktadırlar. Sporu ve futbolu seven bir ülke olarak ülkemizde yayın yapan çok az spor radyosu bulunmaktadır. Spor yayını yapan kanallardan bir tanesi olan NTV Spor radyo, kurulduğu yıldan bu yana geçen kısa sürede çok büyük mesafeler alarak günümüze kadar gelmiş ve çok büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bu sayede de alanında zirveye oynayan NTV Spor radyo, her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet vermeye başlamıştır.

Futbola olan ilgisiyle bilinen ülkemizde NTV Spor radyo'da daha çok futbolla ilgili bilgiler vermektedir. Düzenlenen programlarda maç öncesi ve sonrası değerlendirmeler, maç analizler, takım değerlendirmeleri ve daha birçok konu uzman yorumcular tarafından değerlendirilerek dinleyicilerle paylaşılmaktadır. Özelliklede Süper Lig maçlarının olduğu gün devre arasında ve maç sonunda yapılan ve NTV Spor'dan naklen yayınlanan %100 Futbol adlı programla ortak yayın yapılarak dinleyicilerle paylaşılmaktadır. Bu tür programlarda dinleyiciler tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. Özelliklede Rıdvan Dilmen gibi usta bir yorumcunun yaptığı yorumlar dinleyicilerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Dinleyiciler sırf Rıdvan Dilmen'i dinleyebilmek için radyoların frekanslarını NTV Spor radyo olarak ayarlamaktadırlar.

İnternet üzerinden de yayın hayatına devam eden NTV Spor radyo tüm dünyadaki dinleyiciler ile çok kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Kesintisiz ve naklen olarak yayın yapan NTV Spor radyo dinleyicilerine yüksek ses kalitesi ile hizmet vermektedir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257