Yorumlar

Oney Flash FM; Radyo dinlemek, televizyon izlemekten ve internette gezinti yapmaktan farklıdır. Yalnız yaşayanlar için bir radyo programcısının sesi kurtarıcıdır bazen. Kahvaltıda size eşlik eder, sizinle konuşur. Kayıt veya tekrar değildir, görmeseniz de bir yerlerde size bir şeyler anlatan, sizi muhatap alan bir insan vardır. Yolculuklar için vazgeçilmezdir. Uzun, bitmek bilmeyen yollarda kulaklarınıza çalınan ses mesafeleri çekilir hale getirir adeta. Müzik dinlemek isterseniz en popüler ve en beğenilen parçaları dinleyebilirsiniz. Kimi zaman da geçmişe gider, yıllar öncesinin hit parçaları ile kulaklarınızın pasını silersiniz.

Bu sebeplerden, radyo dinlemeyi seviyor ve dinlenilesi bir radyo arıyorsanız Oney Flash FM sizin için en iyi seçim olacaktır. Oney Flash FM, ismini Ünye'den alır. Oney, Ordu iline bağlı Ünye ilçesinin bilinen en eski dört isminden biridir. Aynı zamanda Türkiye'nin ilk kurulan yerel radyo kanallarından biri olan Oney Flash FM, 1992 yılında Ünye ilçesinde kurulmuş olup, o tarihten bu yana yayın hayatını sürdürmektedir. Kaliteli yayın anlayışıyla dinleyici sayısını pozitif bir ivmeyle artırmaya devam etmektedir. Peki, nasıl bir radyodur Oney Flash FM ve ne tarz yayınlar yapmaktadır? Hangi türdeki müzikleri dinleyicilerine sunmakta ve hangi programcılarla gün içinde ilgi görmektedir, yaptığı yayınlara bir göz gezdirelim.

Sabah saatlerinde gündeme dair gelişmeleri, ulusal ve yerel basından haberleri radyonuzdan takip edebilirsiniz. Flash FM ' in habercilik anlayışı kesinlikle dürüst ve tarafsızdır. Sabah haberlerini aynı zamanda radyonun genel yayın yönetmeni olan Hakan Korkmaz'dan aldıktan sonra Arif Güven Show Time ile güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Hemen ardından gelen Flash Mix ve Müzikçalar programları ile sezonun en çok hit alan pop parçalarını dinleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise Oney Flash FM yeni bir program olan Duygu ile Kır Kahvesi programıyla devam ediyor yayınına.

Gün içinde yayınları daha çok popüler müzik üzerine olan Oney Flash FM akşam saatlerinden itibaren tarzını genişletiyor. Yöresel müzikleri sevenler için halk müziğinin en beğenilen parçalarının yayınlandığı Halk Müziği saati var. Gece saatlerinde ise Alaturka Saati ile yorgunluğunuzu atabilir, üzerinden zaman geçse de eskimeyen parçalarla ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Oney Flash FM teknik donanımı sayesinde en kaliteli ve kesintisiz yayınlarını dinleyicilerine ulaştırmaya devam ediyor. Radyo, 89.0 frekansı üzerinden yayınlarını yapmakta. Ancak internetten dinleme imkânınız da var. www.radyofm.com üzerinden yayınları kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Oney Flash FM sadece yayınlarının kalitesi ile değil sosyal sorumluluk alanında da yaptığı işlerle de ön plana çıkıyor. Yayın yaptığı bölge olan Ünye'de gerçekleştirilen panel ve organizasyonlarda radyonun ismini sıkça duyabilirsiniz. Gerek sosyal sorumluluk projeleri gerekse katıldığı etkinlikler ile üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirerek bölgenin lider ve değer gören kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257