Yorumlar

Ostim Radyo, ülkemizde 1992'li yılların başında radyoculuk sektörünün gelişmesiyle beraber birçok radyoda yayın hayatına başlamaya başladı. Bu radyolardan kimileri yerel yayınlar yaparken kimileri ise ulusal çapta yayınlar yapmaya başladı. Özelliklede internet teknolojisinin gelişmeye ve kullanımının artmaya başlamasıyla beraber radyolarda yavaş yavaş internet üzerinden yayın hayatlarına başlayarak seslerini daha geniş kitlelere duyurmaya başladılar. Gelişen teknolojinin de etkisiyle kullanılan dijital aletlerde geliştiği için radyolar her geçen gün kendilerini yenileyerek yayın yapmaya ve popülerliklerini artırmaya çalıştılar. Radyolar yayın hayatlarına girdiklerinde kimileri tek tür müzikler çalarken kimileri ise bütün türdeki müzikleri çalmaya başladılar. Bazı radyolar pop tarzını çalarken bazıları yabancı müzik bazıları ise halk müziklerine daha çok ağırlık verdi. Son yıllarda piyasaya çıkan ve dinleyicilerine halk müziği ve türkü müzikleri sunan radyolardan bir tanesi de Ostim Radyodur.

Ostim Radyo yayıncılık hayatına ilk başladığı zaman daha çok popüler türdeki şarkıları dinleyicileri ile paylaşırken 2002 yılının başında yapılan bir değişiklikle tarzını türkü ve halk müzikleri olarak değiştirmiştir. Ostim Radyo her yöreden ayrı ayrı çalınan türkü ve halk müzikleriyle dinleyicilerine farklı bir müzik keyfi sunmaktadır. Halk müzikleri ve türkülerin sevdalısı olan dinleyicilerin bir numaralı tercihlerinde birisi olmayı başaran Ostim Radyo, yayın hayatına dinleyicilerinin memnuniyeti prensibini göz önüne alarak kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Daha çok Ankara ve çevresinde yayın hayatın sürdüren Ostim Radyo'nun dinleyicileri de daha çok Ankara ve çevresinde bulunmaktadır. Ostim Radyo, gerek yayınladığı müzikler gerekse de saygı anlayışındaki sunucuları ile tüm Ankaralıların gönlünü kazanmayı başarmıştır. Yaptıkları kaliteli ve seviyeli programlar sayesinde Ankara çevresinde oldukça fazla hayran kitlesine sahiptirler.

Ostim Radyo, dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendisini yenilemektedirler. Yeni çıkan dijital aletler ile ekipmanlarını yenileyen Ostim Radyo bu sayede de dinleyicilerine kalitesi daha yüksek türküler ve halk müzikleri dinletebilmektedir. Ostim Radyo ayrıca dinleyicileriyle karşılıklı sevgi ve saygı anlayışı içerisinde olduğu için sunucularını da bu doğrultuda seçmektedir. Bu sayede sunucular yayınlarda daha saygılı davranmakta ve dinleyicilerin takdirini kazanmaktadır.

İnternet üzerinden yayın hayatının gelişmesiyle beraber Ostim Radyo'da internet üzerinden yayınlarını tüm dünyaya duyurmaya başladı. Bu sayede daha çok dinleyici kitlesine ulaşan Ostim Radyo, halk müziği ve türkü severleri hiçbir yerde yalnız bırakmıyor. Nerde olursanız olun internetinizin çektiği her yerde Ostim Radyo'yu çok rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Dinleyicilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için kendisini sürekli olarak yenileyen Ostim Radyo, aynı zamanda da dinleyicileri ile sürekli iletişim hâlindedir. Dinleyicilerinin istek ve görüşlerini göz önüne alarak yapılan yenilikler sayesinde Ostim Radyo, daha da büyüme devam edecek gibi durmaktadır. Sizde halk müziği ve türkü sever bir dinleyiciyseniz Ostim Radyo'yu tercih edebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257