Yorumlar

Pal FM, 13 Ağustos 2007 yılında İstanbul'dan yayın yapmaya başlayan Pal FM, 99.2 FM frekansı ile tüm müzik severlerle buluşmaktadır. "Müziğin Türkçesi" sloganıyla yola çıkan Pal FM, birçok kişi tarafından oldukça ilgiyle takip edilmektedir. Pal FM, Türkiye'de 38 farklı ilde yayın yapmakta olan oldukça büyük bir radyodur.

Ülkemizde dinlenen müzik türleri dikkate alındığı zaman en çok dinlenen müzik türlerinin başında pop ve slow şarkılar gelmektedir. Bunun farkında olan ve dinleyici kitlesini geniş tutmak isteyen Pal FM'de daha çok pop ve slow şarkılar üzerine yayın yapmaktadır. Yaptıkları yayınlar ve seçtikleri şarkılar ile dinleyiciler arasından oldukça beğeni kazanmayı başaran Pal FM, müzik listesini düzenli olarak yenilemektedir. Dinleyicilerin radyolarının frekanslarını değiştirmelerini istemeyen Pal FM, bu amaç doğrultusunda zamanın hit şarkılarını seçmekte ve bunları dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Bu sayede de dinleyiciler tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır.

Pal FM, dinleyicilerine sadece müzik yayını yapmamaktadır. Ayrıca dinleyicilerini konserler, albümler, günlük hayat ve daha birçok konuda da bilgilendirmektedir. Bu sayede de daha geniş bir hayran kitlesine ulaşmaktadırlar.

Pal FM, dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için teknolojinin son ürünü olan dijital aletleri kullanmayı tercih etmektedir. Kullandığı son teknoloji aletler ile elde ettikleri ses kalitesini müzik severlerle paylaşan Pal FM, bu konuda da oldukça başarılı olmuştur. Ayrıca yaptıkları programlar ve kullandıkları sunucularda bu amaç doğrultusunda oldukça kaliteli ve tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Murat Soner, Onur Yar, Evren Başer, DJ Festo gibi birçok tecrübeli sunucu ile çalışan Pal FM, dinleyicilerine adeta bir müzik ziyafeti sunmaktadır.

Pop ve slow müzik severler için sürekli güncellenen müzik listeleri ile yayın yapan Pal FM, birçok pop ve slow müzik sever gencin kalbini fethetmeyi başarmıştır. Her geçen gün artan dinlenme oranlarındaki artışta bunu kanıtlamaktadır.

Yaptığı programlar ve yayınladığı şarkılar ile birçok kişi tarafından beğenilen ve ilgiyle takip edilen Pal FM, aynı zamanda da internet üzerinden de yayın hayatına devam etmektedir. İnternet üzerinden yayın hayatına başlayarak daha fazla bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran Pal FM, dünyanın neresinde olursanız olun her zaman sizin yanınızda olacaktır.

Artık neredeyse müziksiz bir iş yapamaz olan insanlar için oldukça eğlenceli ve hit şarkılar yayınlamaya başlayan Pal FM, sizi hiçbir zaman yalnız bırakmamaktadır. Egzersiz yaparken, oyun oynarken, yolculuk yaparken ya da çalışırken çok kolay bir şekilde dinleyebileceğiniz Pal FM, size ayrıca oldukça kaliteli bir ses sunmaktadır. Bu sayede sevdiğiniz şarkıları hiçbir kesinti olmadan ve net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Yayın hayatına başladığı günden bu zamana kadar sürekli kendisini geliştiren ve adımlarını bu doğrultuda atan Pal FM, birçok kişinin beğenisini ve takdirini kazanmayı da başarmıştır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257