Yorumlar

Park FM âlemin park ettiği frekans sloganıyla Ankara merkezli yayın yapan bir frekans olarak bizlere sunuluyor. 2007 yılında yayın hayatına başlayan frekansta çoğunluk olarak Ankara’nın yöresel müziklerine yer verilirken aynı zamanda arabesk fantezi türünde örneklerin de görüldüğü bir frekanstır. Sizlerin severek dinlediğiniz eserlerin tümünün bir arada olduğu Park FM sayesinde gününüz güzel başlayacak ve bu şekilde devam edecektir.

Park FM en çok tercih edilen radyo frekanslarından biridir. Kimi zaman son günlerin en çok dinlenen Ankara havaları ile insanları coştururken kimi zaman da arabesk eserlerle özellikle aşk acısı çekenlerin dertlerini paylaşırlar. Sizler de bu frekans aracılığıyla dilediğiniz her müzik türünü dinleyebilirsiniz.

Yöresi ve memleketi neresi olursa olsun muhakkak her düğünlerin ve eğlencelerin parçası olan Ankara havaları, son günlerde arabalarda, yolda, trafikte özellikle bunalan insanları neşelendirmek için birebir diyebiliriz. İlaç gibi olan bu eserler sayesinde sizler de gününüzün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ankara yöresel oyunları, pek çok kişinin duyduğu anda içinin kıpır kıpır etmesini sağlayan yöresel müzikler olurken, sizler de dilerseniz bu müzikler sayesinde sevdiğiniz tüm eserleri dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra park FM de sadece yöresel müzikler değil, Müslüm GÜRSES, Orhan Gencebay, Sibel Can, Bergen gibi aklınıza gelen tüm isimleri dinleme fırsatı bulabiliyorsunuz. Severek dinlediğiniz bu eserler arasından sizler de seçimlerinizi yapabilirsiniz ve istek hattını arayarak hangi eserin çalmasını istiyorsanız sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Park FM ülkemizin yüzde 70 ine yakın kısmını kucaklayan bir yayın akışına sahiptir. Pek çok kişinin severek dinlediği Park FM sayesinde sizler de dilerseniz tüm eserleri kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Yakın bir süre önce hayatımıza girmiş olmasına rağmen, yıllardır var olan radyolardan daha çok adlarından söz ettiren Park FM de her ruh haline uygun şarkıları dinlemeniz mümkün oluyor. Bu eserler arasında yöresel eserler de bulunurken en çok dinlenen eserlerden olan arabesk fantezi türünün tüm örneklerini de bulmak mümkün oluyor. Sizler de dilerseniz tüm bu seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilir ve keyifle dinleyebilirsiniz.

Park FM Ankara merkezli olan bir frekans olarak, en çok dinlenen ve âlemin park ettiği frekans adıyla bilinen bir frekans olarak dikkat çekiyor. Sizler de dilerseniz severek tüm eserleri bu frekans aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Ülkemizde pek çok kişi radyo dinleme tutkusundan vazgeçemezken sizler de severek dinlediğiniz ve adeta hobiniz olan bu aktiviteyi park FM de sabitleyerek dinleyebilirsiniz. Tamamen Türk kültürünün yansıtıldığı geleneksel bir kanal da olabilen bu frekans aracılığıyla her türlü müziği severek dinleme imkânı bulabileceksiniz.

Her saat başı tarafsız olarak sunulan haberler sayesinde ülkenin ve dünya gündeminin nabzını tutacak ve tüm gelişmelerden haberdar olduktan sonra tekrar hızla müzik ziyafetinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. İnternet günümüzde hayatımızı kolaylaştırıcı pek çok özelliği ile bizlere sunulurken her geçen gün internet üzerinden oturduğumuz yerden yapılan işlerin sayısı da artıyor. Bunlardan biri de radyo dinlemek. Son günlerde merkezi ve istasyonu neresi olursa olsun, istediğiniz her yerden radyo dinleme imkânına sahipsiniz. İnternetinizin bulunması sayesinde, ülkenin neresinde olursanız olun online olarak radyo dinleme imkanına sahipsiniz.

Özellikle trafikte bunalan insanların en büyük yardımcısı olan radyo dinlemek sayesinde tüm seyahatler daha keyifli hale gelirken, evde, okulda, iş yerinde ve bahsettiğimiz gibi toplu taşıma araçlarında da park FM i dinleyebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sizler de alemin park ettiği frekansı dinleyebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Medya Park Yayıncılık Ve Reklam Hizmetleri Tic. A.Ş. / Ayaş yolu 23.km 201/C - Sincan/ANKARA | Site: parkfm.net

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257