Yorumlar

En eski radyo istasyonlarından biri olan Polis Radyosu, Polis teşkilatının bünyesindeki personelleri için oluşturdukları bir radyo frekansı iken, zaman içerisinde ülkemizde en çok dinlenen frekanslardan biri haline gelmiştir. İstanbul ve Ankara yayınları ile bilinen polis radyosunda alaturka eserler daha çok dikkat çekerken belli aralıklarla fantezi eserlere de yer verilmektedir. Adeta dinlerken sevdiğiniz eserlerin peş peşe sıralandığını düşüneceğiniz bu frekansta birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri ile de sizleri mest etmeye devam ediyor.

Müzik dinlemek yediden yetmişe hepimizin tutkusu olurken, vazgeçemediğimiz bu alışkanlığımızdan biri de radyo dinlemektir. Radyo dinleyerek büyüyen bir nesil olarak hala eskisi kadar hatta daha fazla dinlenmeye devam edildiğine şahit oluyoruz.

Klasik severlerin de dinleyebilecekleri tarzda en köklü eserlerin yerini bulduğu polis radyosu günün her saatinde dinlenebilecek kapasitede TRT den sonra en köklü radyo frekansıdır. Kimi zaman Zeki Müren den Bir Nigah Et Eserini dinlerken, birden Belkıs Özener den Ben kalbimden Başka yerde eserini dinlemek mümkün. Hepsi de eşlik edeceğiniz tarzda eserler olurken Polis radyosu yıllar geçse de vazgeçilmeyen radyo frekansları arasında yerini almaya devam ediyor.

Sizler de ister Türk Sanat Müziği ister fantezi müziklerin ve nostaljik eserlerin bir arada bulunduğu bu eserleri dinlemek istiyorsanız Polis radyosunu bulunduğunuz her yerden dinleyebilirsiniz. Reklam aralarının da bulunmadığı bu frekansta acil durumlarda anonslar yapılarak özellikle kan arandığı durumlarda hastaların acil yardımlarına da koşulması Polis Radyosunu diğerlerinden ayıran bir başka özellik. Polis radyosunda kesintisiz müzik dinleyebileceğiniz gibi kesintiye uğrayacağı tek nokta yukarıda da belirttiğimiz gibi kan anonsları oluyor. Sizler de bu kaliteli yayınlardan faydalanmak istiyorsanız dilediğiniz her saat Polis Radyosunu dinleyebilirsiniz.

Müzik dinlemek ruhun ihtiyacı olduğu gibi, dinlemek oldukça rahatlatıcı ve deşarj edici bir etkiye sahiptir. Bu açıdan hem keyifsiz olduğunuz hem de oldukça keyifli olduğunuz zamanlarda Polis Radyosunu her koşulda dinlemeniz mümkün. Her şekilde ruhunuzu okşayacak ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak eserleri dinlemenizi sağlayan Polis Radyosu sayesinde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Radyo dinlemek hepimizin sevdiği bir hobisi olduğu gibi, kesintiye uğramadan dinlemek en çok istediğimiz şeylerden biridir. Donmadan, kesintiye uğramadan takılmadan dinlemek hepimizin istediği bir durumdur. Bu açıdan artık internetin yaygın kullanılmasıyla birlikte yaygınlaşan online radyo dinleme seçeneği bu günlerde daha fazla gündeme gelerek kesintisiz olarak dinlemenizi sağlıyor. Sizler de severek dinlediğiniz frekansınızı sitemiz aracılığıyla, kesintisiz, takılmadan ve ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Diğer tüm frekansların da kolaylıkla dinlenebildiği sitemizde radyo dinlemek oldukça keyifli olurken, tamamen ücretsiz olan bu hizmet, kesintiye uğramadan takılmadan müzik keyfini istediğiniz her yerden dinlemenizi sağlıyor. Bulunduğunuz her yerden sadece internetin bulunması ile dinleyebileceğiniz radyo frekansları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257