Power Love

Yorumlar

Radyo Kanalları Alternatifleri; Radyo her birimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu durumun en büyük sebebi elbette ki radyonun diğer iletişim araçlarından oldukça farklı olmasıdır. Radyo her ne kadar sadece işitsel duyulara hitap eden bir iletişim aracı olsa da, günümüzde yaygın iletişim ağı ve kolay ulaşılması ile pek çok kişinin tercihi arasında yer almaktadır. Sokakta yürürken veya yolculuk yaparken kişilerin özellikle radyo dinlediğini görmekteyiz. Çünkü radyo ulaşılabilirlik konusunda en üst düzeyde yer almaktadır. Kişinin hem araba kullanırken hem televizyon izlemesi mümkün olmamakta ama radyo dinlemesi mümkün olmaktadır. Bu ve benzeri birçok durumla karşılaşmamız mümkündür.

Radyo son yıllarda kendini çok daha geliştirmiş bir iletişim kanalıdır. Bu gelişim sonucunda da karşımıza çeşitli türlerde radyo kanalları çıkmaktadır. Radyo severler, artık radyolarını açtıklarında birçok radyo kanalı ile karşılaşmakta ve dilediklerini seçmektedirler. Böylelikle her radyo kanalı belirli bir çizgide yayın ve program yapmaya başlamıştır. Radyo kanalları alternatifleri denilince akla birçok kanal gelse de ilk sıralarda Power FM gelmektedir. Power fm, Power Love, Power Türk ülkemizde oldukça çok dinlenen radyo kanallarından birisi olarak karşımıza çıkar. Genel olarak müzik yayını yapan bu radyo kanalında, saat başı haberlere ve müzik program ve söyleşilerine rastlamaktayız. Benzer şekilde hafta sonuna özel programlar da power fm bünyesinde radyo severlere ulaştırılmaktadır.

Power fm günden güne kendini yenileyen ve gelişen bir radyo kanalıdır. Power fm'in bünyesinde de çeşitli konseptlere ayrılmış şekilde kanallar bulunmaktadır. Power fm genel olarak yabancı pop müziğin dinlenebildiği bir kanalken, bünyesinde yer alan kanallar ise temalarına uygun olarak yayın yapmaktadırlar. Power Love bu kanallardan biridir. Adından da anlaşılacağı üzere aşk temalı bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalı içerisinde genel olarak aşk temalı şarkılar ve programlar yapılmaktadır. Bu sayede ayrılan kanalların belirlediği temalar ile kişiler o an dinlemek istedikleri türe göre daha rahat ve bilinçli bir radyo kanalı seçimi yapmaktadırlar.

Power fm bünyesinde yer alan bir başka radyo kanalı ise Power Türk olarak karşımıza çıkmakta olan kanaldır. Bu kanalda da Power Love kanalına benzer ama daha genel bir şekilde türkçe pop ve rock müziğe yer verilmektedir. Bu temaya yönelik şarkılar ve programlar gün içerisinde radyo kanalı aracılığıyla dinleyicine ulaştırılmaktadır. Dolayısıyla türkçe pop ce rock dinlemek isteyen bir kişinin ilk tercihleri arasında power türk fm de yer almaktadır.

Power fm'in görüldüğü üzere bünyesinde birkaç tane yan radyo kanalı da bulunmaktadır. Bulunmakta olan bu kanallarda belirli bir tema üzerinden yayın yapmaktadır. Bu kanallardan Power Love, power Türk dışında son olarak karşımıza Power XL adı ile yayın yapan radyo kanalı çıkmaktadır. Bu radyo kanalı bünyesinde ise zaman zaman türkçe zaman zaman başka dillerde müzik yayını yapılmaktadır. Yani bu radyo kanalı oldukça evrenseldir ve birçok dilde müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257