Yorumlar

Radyo 20,Müziğin ruhunuzun gıdası olduğuna inanıyorsanız sizi dinlendiren, hayatınızın olmazsa olmazı müzik ise doğru adrestesiniz. Yaşamamızın her anında müziği taşıma isteğimiz mutlu, üzgün, duygusal, hareketli yani her koşulda ruh halimizi müzikle birleştirme isteğimiz bizi müziğe ulaştıracak her araca yönelmemizi sağlar.

Şarkılar yaşanmış hikâyelerden, yaşamın merkezinden ilham alarak oluşur. Bu yüzdendir insanları derinden etkilemesi, şarkının insanları içine alması. Her insan bir parçasını bulur bu şarkılarda kimisi ifade edemediği duygularının karşılığını bulur, kimisi yepyeni duygular yaratır şarkılarla. Radyo'da çalan bir şarkıdır zamanı durduran, anlamlandıran. Bu yüzden daha da değerlidir şarkıların radyo aracılığıyla bizlere ulaşması. Günlük tempo ve koşturmaca içinde yaşanan stres ve yorgunluğu atmak için de tercih nedenimizdir müzikler. Bedeni dinlendiren, ruhu arındıran ve besleyen müzikler yaşamamızın önemli bir parçasıdır. Bir ses bir melodi tüm yorgunlukları ve zorlukları bir anda yok eder. Hayatımızı daha yaşanılası kılar. Her melodi bir yolculuktur bu süreçte, binlerce yolu olan sanat dolu yollardır. Işıklarının hiç sönmediği aydınlık yollardır.

Radyo, televizyon ve çeşitli müzik çalar aletler ise bizi müziğe ulaştırır. Bu araçlar arasında manevi değeriyle de öne çıkan radyolar günümüzde teknolojinin hızlı değişimine uyum sağlayarak internet ortamına da taşınmıştır. İlk başta sanal ortama aktarılması olumsuz karşılansa da zamanla teknolojinin olumlu etkileri artmış ve ulaşım, güncellik gibi özelliklerinin faydaları fark edilince sanal radyoların tercih oranı artmıştır. Radyofm.com bunun en güzel örneğidir. Her tarza ve her kesime hitap eden müziklerle gelişimini sürdüren bu radyo gerek müzikleriyle gerekse haberleriyle güncelliğini her daim sürdürmektedir. Radyo 20 de bu özgün radyo kanalıyla birlikte kuvvetli bir dinleyici kitlesinin sahibi olmuştur. İnsanları sevdikleri sanatçı ve şarkılarla bir araya getirmiştir.

Yerel radyo kanallarıyla çeşitlenerek yerel kitleye de ulaşan bu E-Radyo kanalında Radyo 20 Türkçe müziğin en güzel örnekleriyle 7/24 internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet üzerinden radyo sisteminin avantajlarını en yakından bizlere yaşatırken kolay ulaşım kolaylığını da her an hissettirmektedir. Hiçbir ücret gerektirmeden müziğin keyfini yaşatan bu sistemi bizlere en yüksek kaliteyle sunan Radyofm.com isteklerimizden ve gelişen müzik dünyasından yola çıkarak faaliyet vermektedir. En son albümleri, en sevilen parçaları bizlere ulaştıran Radyo 20 bunların yanında nostaljiye verdiği önemle de her dönemi bire bir yaşamamızı ve eski değerleri korumamıza da katkı sağlamış olur.

Tüm bunların yanında kesintisiz hizmeti sayesinde dinleyici kitlesini günden güne arttırmaktadır. Güvenli internet garantisi ise dinleyicilerin güvenlerini ve bağlılıklarını arttırarak kaliteli bir radyo hizmeti sağlamada olanak tanır. Sizin de müzik, kalite ve güvenilirlik olmazsa olmazınızsa ve hala radyonun önemini ve değerini bilerek gelecek nesillere aktarılmasında rol oynamak istiyorsanız sizin de kanalınız Radyo 20 olsun.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257