Yorumlar

Radyo 2000 uzun yıllardır kurulmuş olduğu Erzincan şehrinde yayın hayatına devam etmektedir. Genelde yayın akışı müzik ve sohbet programları üzerine kurulu olan radyo kanalının müzik türü arabesk ve türkü ağırlıklı olmaktadır. " Türkü Tadında Frekans " ilkesi ile hareket eden kanalda geçmiş ve günümüze ait pek çok beğenilen eseri dinlemeniz ve nitelikli sohbet ve söyleşilere katılmanız mümkün olabiliyor. Radyo 2000 Erzincan şehrinden 92.2 MHZ frekansından ulaşabileceğimiz kalanı internet üzerinden de yüksek ses kalitesi ile dinlemek mümkün olmaktadır.

Sabah saatlerinde canlı yayınına başlayan Radyo 2000 gün boyu dinleyicisine Anadolu'nun bağrından kopan türkü ve nağmeleri ulaştırmaya çalışmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde türkülerimizin unutulmaya yüz tuttuğu bu günlerde halen milli değerlerimize ve ezgilerimize bağlı kalmayı ilk edinmiş Radyo 2000 gibi kuruluşların olması büyük önem taşımaktadır. Bir milletin diliyle beraber oluşan en büyük değerlerinden birisinin o milletin müzik ve ezgileri olduğuna dikkat çeken Radyo kanalı kararlı biçimde bu tavrını sürdürmeye devam etmektedir.

Erzincan gibi küçük Anadolu kentlerinde yazılı ve görsel basın kadar radyonun da önemi çok büyüktür. Özellikle Radyo 2000 gibi yerel radyo kanalları sayesinde yaşadıkları ve komşu şehirlerdeki önemli gelişmeler sayesinde anında bilgi sahibi olmuş olurlar. Yerel gazeteler ve televizyon kanallarının izleyicilerine güncel haberleri vermesi için geçen süre radyoda mevcut değildir. Bölge hakkındaki en ufak haberler bile Radyo 2000 gibi kanalların haberlerinde direk olarak dinleyicilere sunulmuş olur.

Reklamcılık ve ürün tanıtımı alanında da Radyo 2000 gibi bölgesel kanallar büyük önem arz etmektedir. Yeni bir işletme açılacağı zaman veya herhangi bir işletme bazı kampanyalarını başlatmadan önce mutlaka bu radyo kanallarına reklam vermektedir. Bu sayede şehir ile alakası olmadan kişilere ulaşıp vakit kaybedileceğine ağırlıkla yöre halkı tarafında dinlenilen Radyo 2000 gibi bir frekansta tanıtım yapılarak istenilen kitleye daha efektif ulaşılmış olur. Böylece hem müşterilerin uygun fiyatlı ürünler ya da yeni bir mağaza hakkında bilgisi olurken aynı zamanda işletmecide müşterilerinin artmasından ötürü mutluluk duyacaktır.

Radyonun ulaşılması istenen insanlara oldukça hızlı bir erişim kaynağı olmasının yanı sıra diğer medya kaynaklarına kişinin de en kolay ulaşılabileceği kaynaktır. En ucuz radyo alıcılarından cep telefonlarımıza, uydu üzerinden televizyonumuzdan internete kadar pek çok yerde ve şekilde radyoya ulaşmamız mümkün olmaktadır. Bu sayede kişi eğlence, vakit geçirme, gündemi takip etme veya buna benzer onlarca sebepten ötürü beğendiği radyo kanalını günün dilediği saatinde dilediği yerden dinleyebilmektedir. Bu sayede hem kişi zahmetsizce zamanını arzu ettiği içeriklerle doldururken aynı zamanda da herhangi ek bir yayın ücreti veya aboneliğine ihtiyaç duymamaktadır. Bu sayede radyo ne kadar eski teknoloji gibi görünse de daha uzun yıllar boyu insanların hayatında tercih edilen bir yayın organı olmaya devam edecektir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257