Yorumlar

20 yılı aşkın bir süredir bizlerle olan ve adı en çok duyulan radyolardan biri olan Radyo 7, yenilenen yayın akışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Daha çok muhafazakar kesimin dinlemeyi tercih ettiği Radyo 7 de birbirinden güzel ve hit parçalar yer alırken, alaturka ve nostaljik eserlere de yayın akışı içinde yer veriliyor.

Pek çok tanıdık ismin programlara dâhil olduğu Radyo 7 de keyifle müzik dinlemek mümkün. İntizar, Baha, Kutsi, Muazzez Ersoy ve Orhan Hakalmaz gibi isimlerin konuk olarak katıldığı yayınlarda severek tüm eserler sizlere sunulurken birbirinden güzel sohbetler ile sizlere ulaşılıyor.

Her türlü eser, tam da istediğiniz şekilde birbiri ardına sıralanırken hem pop, hem alaturka hem de birbirinden güzel nostaljik eserler sizler için farklı programlarda yer buluyor. En çok farklı program seçeneğine sahip olan Radyo 7 de son olarak O ses Türkiye yarışmasında ismini duyuran Erkam Aydar da çay saati programı ile sizlerle buluşuyor. Akşam saatlerinde yayına giren bu program sayesinde, kısa sürede özellikle gençlerin ilgisini ve beğenisini kazanan genç yorumcuya telefonla bağlanarak sohbet edenlerin ve şarkı söylemesini isteyenlerin sayısı bir hayli fazla.

Sizler de birbirinden yoğun programlar ile Radyo 7 yi tercih edebilir, hem ülke hem de dünya gündemini takip ederken, haberlerden de tarafsız olarak haberdar olabilirsiniz. Radyo 7 haber sunumlarında da diğer frekanslardan daha kaliteli ve tarafsız yorumları ile hem ülke hem de dünya gündeminin nabzını tutuyor.

Radyo dendiğinde akla gelen frekansların başında gelen Radyo 7 de müzikten sanata, kültürden maneviyata kadar pek çok alanda bilgi ve birikim sahibi olmak mümkün. Sizler de severek dinlediğiniz Radyo 7 de dilerseniz Cuma günleri Necmettin Nursaçan Hocaefendi ile dini konularda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulmanız mümkün olurken, manevi anlamda yenilenmek için de bu program sizlere çok iyi gelecektir. Severek dinlenen Radyo 7 nin Cuma sohbetleri de dinleyici kitlesinin vazgeçemediği programlardan olup, bir müslümanda bulunması gereken tüm özelliklerin Peygamber Efendimiz in hayatından örneklerle anlatıldığı bu programlar oldukça etkili ve yenileyici oluyor.

Sizler de gündeme dair tüm haberleri ve en güzel programları Radyo 7 farkı ile dinlemek istiyorsanız sitemizi kullanarak da Radyo 7 dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. İnternetin her alanda kullanılmaya devam etmesi ile birlikte her geçen gün radyo dinlemek de internet üzerinden tercih edilmeye devam ediliyor.

Sitemiz aracılığıyla sadece internetinizin bulunması istediğiniz her frekansı dinlemeniz için yeterli olacak. Sitemize girerek bütün frekansları dinleyebileceğiniz gibi en çok sevdiğiniz Radyo 7 yi de dinlemeye devam edebilirsiniz. Radyo dinlemek tutkusu artık sitemiz sayesinde son sürat devam ediyor olacak ve sizler istediğiniz her yayına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257