Yorumlar

Radyo Active; Türkiye çapında yayın yapan radyolar kadar yerel radyolarında bölgenin sakinleri için önemi büyüktür. Bu radyo kanlarlı sayesinde kişiler yaşadıkları çevre ile ilgili ayrıntılı haber ve gelişmelere daha kolay ulaşabilirler. Kütahya'da uzun yıllardır yayın yapan Radyo Active 99.9 MHZ frekansından şehir halkına yayınını sürdürmektedir.

Yakın akışında birçok genç ve yetenekli DJ ile çalışan Radyo Active eğlence, haber, gündem, spor ve söyleşi gibi birçok alanda hazırladıkları programlar ile genç yaşlı tüm insanların arzu edeceği bir içerik sunmaktadırlar. Günlük 18 saate varan canlı yayın akışı ile Radyo Active, sadece otomatik programlardan müzik çalan kanallardan farkını böylece ortaya koymaktadır. Hafta içi günlerde yayın akışı birbirine benzer durumdadır. Sabah 05.00'da Gün Işığı programı ile dinleyicilerini güne hazırlayan Radyo Active bu yayınını 06.30'a kadar sürdürmektedir. Sonrasında sat 08.30'u gösterinceye dek Türk halk müziğinin en sevilen nağmeleri yayınlanmaktadır. 08.30 ilâ 09.30 saatleri arasında Kahve Bahane programı ile gazetelerin satırbaşlarının ve ilgi çeken köşe yazılarının gazete okumaya fırsatı olmayan dinleyiciler için üstünden geçilmesi, böylece gündeme ve gelişmelere bağlı kalmaları sağlanır.

Gazetelerin sayfalarından kafaları henüz kaldırabilmişken DJ Murat ile Ele Avuca Sığmaz programında genelde sürpriz konuklar ile birlikte güne enerjik devam edilmesi sağlanır. Saatler 12.00'ı gösterdiğinde ise Radyo Active'de Elifin Günlüğü ile bir saat sürecek bir kültür sanat programı sunulmaktadır. Bu sanat ve sohbet dolu bir saatin ardından 16.00'a kadar sürecek Yüksek Voltaj programı ile akşama yaklaşırken en hareketli parçalar ve bazen kısa radyo skeçleri ile birlikte dinleyicinin keyifli vakit geçirilmesi sağlanır. Bu yayının ardından iki saatlik Active Club ile birlikte günün kaybolan enerjisini geri kazandırma çalışmaları başlarken, saat 22.00'a kadar yayınlanan Cadalozun Cadı Kazanı programı ile nostaljik ve güncel pop müzik şarkılarını dinlemek mümkün olmaktadır. Bu programdan sonra tekrar sabah 05.00'de merhaba demek üzere canlı yayın sonlanmakta ve güncel şarkılar ile bant yayın devam etmektedir. Bu arada Radyo Active'de 10.00'da başlayıp beş dakikalık süreler ile 19.00'a kadar her saat başı Aktif Haber ile yerel ve ulusal gelişmelerden dinleyiciler haberdar edilmektedir.

Radyo Active hafta Sonu programı ise yayın saatleri ve içerik açısından bir miktar değişiktir. Cumartesi günü hafta içi programa ek olarak 12.30 13.30 saatleri arasında Kütahya Anadolu Hastanesi sponsorluğunda yayınlanan sağlık köşesi ile uzman konuklar ve hekimler misafir edilerek nitelikli sohbetler yapılmaktadır. Cadalozla İstek Hattı programı ile Cadaloz'la olan buluşmanız 13.00 ilâ 16.00 saatleri arasına çekilmiş durumdadır. 19.00'da başlayıp 23.00'a kadar sürecek Türkçe Non-Stop Hit programı ile de cumartesi akşamına hareket katmaya devam edebilirsiniz. Pazar günü ise Radyo Active genelde Türkçe pop müzik ağırlıklıdır ve 21.00 24.00 saatleri arasında Bizim Ahmet'le Akşam Sefası programını dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257