Yorumlar

Radyo As, Kitle iletişim aracı içerisinde en eski ve en köklü olan radyolar, bir dönemin vazgeçilmezleri arasındaydı. Müzik, haber yayınlarının yanında bir dönemin klasiği haline gelen "Arkası Yarın" kuşağı sevilerek takip edilen programlar arasındaydı. O dönem insanların tek eğlence haber alma aracı olan radyoların yeri insan hayatında çok daha başkaydı. Geçen zamanla birlikte, önce televizyonun yaygınlaşması, sonra internet ve bilgisayarın çıkması radyonun bir dönem gerilemesine ve eski popülerliğini yitirmeye başlamasına neden olmuştur. Yeni teknoloji ile birlikte radyoların uydu, internet ortamına taşınması, insanların radyoya olan eğilimlerinin yeniden artmaya başlamasına yol açmıştır. Radyo As gibi günümüzde pek çok radyo kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar sabahın erken saatlerinden itibaren başlayarak, gecenin geç saatlerine kadar yayınlarını devam ettirmektedir. Bu da radyo severlere her saatle zevkle radyo dinleyebilme olanağı sunmaktadır. İnternet ortamında online radyo dinlemek isteyenler için radyofm.com vazgeçilmez bir adrestir. Birçok radyo kanalına tek bir site aracılığı ile ulaşabilmenin yanı sıra, radyolarla ilgili haberleri de burada bir arada bulabilirsiniz.

Radyo dinlemek isteyenler için kullanılan cihaz ne olursa olsun öncelik kaliteli ve kesintisiz bir yayındır. İnternet sayesinde hava şartları gibi durumlardan etkilenmeden kesintisiz radyo dinleme olanağı bulabilirsiniz. Ayrıca internetin bulunduğu her ortamda radyo dinleyebilme imkânı da sunmaktadır. Radyo As internet ortamından da ulaşabileceğiniz bir radyo kanalıdır. Günün her saatinde yayınladığı kaliteli radyo programları ile radyo severlerin tercih ettiği radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyoya olan ilginin artması reklam verenleri de bu sektörde reklam yayınlamaya sevk etmiştir. Reklam gelirleri ile daha iyi kazanç sağlayan radyo programları, eskisinden çok daha kaliteli programlar gerçekleştirebilme imkânı da bulabilmektedir. Bunun yanında televizyondan takip edebileceğimiz tüm haber ve gelişmeleri radyodan da takip edebiliyor olmak, dinleyicileri radyo kanallarını takip etmeye devam etmesini sağlamaktadır.

Radyo kanallarının eğitici ve geliştirici programlarının yanında kültür sanat programlarına da yer vermesi pek çok farklı dinleyici kitlesini bir arada buluşturmayı sağlamaktadır. Radyofm.com adresi sayesinde severek takip ettiğiniz radyo kanallarını arama zahmetine girmeden bir arada bulabiliyor olmak, bu sitenin çok sayıda kişi tarafından takip edilmesini sağlamaktadır. Radyo As kanalının yanında çok sayıda radyo kanalını bu internet sitesi üzerinden online olarak dinleme şansı bulabilirsiniz. Her radyo kanalının popüler bir programı vardır. Bu programa telefon ile ya da sosyal medya aracılığı ile katılan çok sayıda izleyicinin olması radyo kanallarını interaktif bir yapıya bürünmelerini sağlamıştır. Katılımcıların artması ile daha da zevkli ve ünlü hale gelen programlar, daha fazla kitleye ulaşmaya ve daha çok kişi tarafından dinlenmesini sağlamaktadır. Sosyal medyanın gücü radyo kanallarının ve radyo programlarının tanınması bakımından da avantaj sağlamaktadır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257