Radyo Bizim İller

Yorumlar

Radyo Bizimiller, 1992 yılında Denizli'nin ilk özel radyolarından olarak yayın hayatına başlayan Radyo Bizimiller, kısa sürede yöre halkının ve dinleyicisinin beğenisini kazanmıştır. Yayına başlamasının ilk birkaç yılında günde 6 ilâ 12 saatlik periyotlar halinde dinleyicilerine ulaşan kanal şu anda yedi gün yirmi dört saat izleyicisine hizmet vermektedir. 20 yılı aşan yayıncılık tecrübesi ile Denizli ve civar yörelerde beğenilerek takip edilen bir kanal haline gelmiştir. Radyo Bizimiller kuruluşundan bu yana manevi duygularımıza ve kültür değerlerimize içtenlikle bağlı olduğunu sürekli yinelemekte ve bunu programları ve yayın akışı içerisinde de göstermektedir. Bir milletin sahip olduğu değerlerin ancak sürekli uygulanıp tekrarı sağlanarak korunabileceğini farkında olan Radyo Bizim İller bu alanda kendisine düşen görevi layığı ile yapma çabasındadır.

" Gönül Sesiniz " sloganıyla izleyicisini karşılayan kanal, ilkeli ve sorumluluk sahibi yayıncılık anlayışı ile yükselişini gün be gün sürdürmektedir. Adalet, ıslah, dayanışma, kardeşlik gibi maalesef toplumumuzda gün geçtikçe azalmaya yüz tutan değerlerin baki kalmasını sağlamak amacı ile sosyal sorumluk kapsamında yayın ve yayın aralarında dinleyicine sunduğu sağduyuya davet bölümleri ile günlük hayatın kovalamacısında bir miktar huzur arayan insanları feraha kavuşturmaktadır. Günlük yayın akışı haberler, söyleşi içerikli programlar, dini yayınlar ve Türk müziği ezgilerinden oluşan Radyo Bizimiller zengin ve sürekli güncellenen içeriği ile dinleyicisine her gün yeni bir şeyler katmaktadır.

Özellikle ülkemizde unutulmaya yüz tutmuş müzik ve ezgi miraslarımızı canlı tutmaya çalışarak insanları yabancı müzik yerine ana dilimizde yazılmış ve ülkemiz insanı tarafından bestelenmiş eserleri dinlemeye davet etmektedir. İnsanın hayatının her anında müzikle yaşadığının ve eğer Türkçe müzik unutulursa elbet bir gün Türkçe 'nin de yavaş yavaş unutulmaya yüz tutacağının farkında olan radyo kanalı bu bağlamda kendine düşen vazifeyi yaparak yayın akışında bu yönde eserlere yer vermektedir.

Radyo kanalları için reklam yayınlamak büyük bir gelir kaynağı durumundadır. Özellikle Radyo Bizimiller gibi yoğun kitlesi olan kanallara oldukça yüksek ücretlere reklam teklifleri yapılmaktadır. Fakat dinleyici kitlesini insana faydasız ve zarar verecek herhangi bir ürün ya da etkinliğin reklamını bile yayınlamamakta kararlı bir tutuş sergilemektedir. Böylece manevi duyguların asla maddiyatın önüne geçemeyeceğinin altını bir kere daha çizen Radyo Bizimiller bu ilkeli davranışından vazgeçmeyecektir.

Günümüzde radyo ve televizyon haberlerinde yoğun oranda kullanılan sansür uygulamalarına da karşı olduklarını her fırsatta yineleyen Radyo Bizimiller dinleyicisine gündem, spor ve birçok alandaki haberleri en hızlı biçimde ve kesintiye uğramadan tüm gerçekliği ile anlatmayı seçmektedir. Bu sayede güncel dinleyicileri Radyo Bizimiller sayesinde nitelikli ve doğru bilgiye ulaşırken bu anlayışını sürdüren kanal bir yandan da yeni dinleyicilerin beğenisini kazanarak gücüne güç katıyor.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257