Yorumlar

Radyo Can, Yayın hayatına Türkiye'de özel radyoculuğun başladığı 1 Ocak 1992 tarihinde Cemal Tekcan tarafından kurularak başlayan Dinç Radyo, 2001 yılında isim değiştirerek Radyo Can adıyla dinleyicilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Tekirdağ yöresinin kaliteli ve köklü radyolarının başında gelen Radyo Can kurulduğu günden bu yana kaliteli ve anadilde müzik anlayışı, eğitici programları, sanat incelemeleri ve eğlence saatleri ile geniş bir kullanıcı profiline ulaşarak hem bölgede hem de ülke çapında beğenerek dinlenen bir kanal durumundadır.

Radyo Can, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Saray, Vize, Kırklareli, Bandırma, Biga, Avşa, Muratlı, Babaeski, Edirne, Şarköy, Lüleburgaz, Malkara, Erdek ve hatta Adalar'a bile uzanan frekansları ile sadece tek bir yöredeki değil, neredeyse tüm Marmara bölgesi ve çevresindeki insanlara ulaşarak sevenlerine 24 saat kaliteli ve güncel yayınlarını sunmaktadır. Yayıncı kuruluş ilkeleri gereği pozitif ve yapıcı bir yayıncılık anlayışı ile müşterilerinden gelen olumlu ve olumsuz eleştirileri aynı değerde karşılayarak ve hatayı dinleyiciden ziyade kendilerinde arayarak yanlışı düzeltme yönünde olmaktadır. Bu bağlamda posta, telefon, faks gibi pek çok yönden ulaşabileceğiniz radyo kanalına ileteceğiniz her geri dönüş yönetici ve çalışanlar tarafından önem ve teşekkürle karşılanacak ve sorunun tekrar ortaya çıkmaması için çaba gösterilecektir.

Dürüst ve tarafsız habercilikten şaşmamak için ellerinden geleni yapan Radyo Can yapımcıları günün çeşitli saatlerinde yayınladıkları genel ve ara haber bültenleri ile izleyicileri radyolarını keyifle dinlerken bir yandan da onları güncel gelişmeler ve olaylar hakkında bilgilendirmeye çalışmaktadır. Bu sayede yalnızca bir müzik yayımcısı olmaktan öte olduklarını göstererek medya kuruluşu olmanın şartlarını harfiyen yerine getirmektedirler. Günümüzde birçok medya kanalı konusunda halkın yoğun şikâyet ettiği alanlardan birisi olan sansür ve taraf tutma konularında ise katı bir kararlılıkla ilerlediklerini her fırsatta dile getirmektedirler. Kuruluşundan bu güne hiçbir siyasal ve sosyal oluşumun tarafını tutmayan Radyo Can, Atatürkçü düşünceden sapmayarak dinleyicilerine saf ve değişikliğe uğramamış haber ve programlar sunmaktadır.

Yeni ve sabit dinleyicileri ile ırk, millet, yaş ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin seviyeli ve saygılı bir iletişim içinde olmak ise Radyo Can çalışanlarının en fazla önem gösterdikleri konulardan birisidir. Radyonun ve radyoculuğun yalnızca belirli bir kesimin değil dünyadaki herkesin kullanımına ve yorumuna açık bir alan olduğunun altını çizen Radyo Can bu bağlamda hitap ettiği her kesimden insana eşit ve her birine aynı saygı ve sevgi ile yaklaşmaktadır.

Radyo Can'a Ertuğrul Mahallesi Demir Sokak Eren Apartmanı No : 38 Kat : 3 Daire : 6 Çorlu Tekirdağ adresinden posta yoluyla ulaşılabilmektedir. Daha hızlı ulaşım tercih edenler 0 282 263 02 91 ve 0 282 263 14 00 numaralı telefonlardan ve radyocan@radyocan.net elektronik postasından yetkililere ulaşabilmektedirler.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257