Radyo D

Yorumlar

Türkiye'nin En Çok Dinlenen Radyolarından Radyo D burada Sizlerle Buluşuyor! "D'li dolu müzik" sloganı ile yola çıkan Radyo D, siz dinleyicilerini bekliyor! Uzun yıllara dayanan geçmişi ile köklü bir radyo olan Radyo D, Türkiye'nin en çok dinlenen radyoları arasındadır. En çok müzik ve en çok haber ile dinleyicilerini büyülemeye devam etmektedir. Çok sayıda program içeriğine sahiptir ve geniş mi geniş bir müzik arşivi vardır. Kendini asla tekrarlamayan bir radyo kanalıdır Radyo D ve seveni de oldukça fazladır. Eğer siz hala dinlemediyseniz, buyurun Radyofm'den dinleyin. Tam 10 farklı programı vardı ve her program birbirinden farklı içeriğe sahiptir. Hafta içi her sabah Erkan Değirmenci ile hem haberleri dinleyin, hem de birlikte haberleri yorumlamanın keyfini yaşayın. Kanal D ile paralel olarak yürütülen ana haber bültenleri ise, Radyo D'yi en özel kılan yönüdür. Dinleyicilere sonsuz müzik ve haber sunmanın keyfini yaşayan radyo kanalımız oldukça sevilmekte. Size tavsiyem mutlaka denemelisiniz.

İnternet üzerinden istediğiniz radyo programını sorunsuzca dinleyebilirsiniz. Radyofm.com ile istediğiniz radyo kanalını rahatça dinleyebilirsiniz. Aradığınız her tarzda radyo kanalı burada kayıtlı. İster rock müzik, ister pop, ister arabesk müzik, isterseniz de haber radyosu arayın. Sorun değil! Birçok radyo frekansı Radyofm' de mevcut. Ücretsiz gerçekleştirdiğiniz üyelik ile istediğiniz ve sevdiğiniz radyo programlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. Böylelikle her defasında sevdiğiniz programları aramdan, kendi sayfanızdan radyo dinleyebilirsiniz. Üstelik radyo kanalları hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşabilir, diğer üyelerle konuşabilirsiniz. Hem yapmış olduğunuz puanlamalar hem de yorumlar, diğer dinleyiciler için ön fikir oluşturacaktır. Diğer üyelerle muhabbet edebilir, birbirinize farklı programlar önerebilirsiniz. Tüm bunların yanında Radyofm sayfasında en son müzik haberlerini de takip edebilirsiniz. En son çıkan albümler, sanatçılar ve daha birçok haber burada sizleri bekliyor. Hem müziksiz kalmayın hem de müzik dünyasındaki gelişmelerden haberdar olun. Bu kadar özellik Radyofm'de sadece sizler için!

Müzik hayatımızın her yerinde biliyoruz. Güne başlarken müzik dinleyerek başlarsanız, daha enerjik ve mutlu olurusunuz. Çünkü müzik ruhumuzu doyurur ve bizi rahatlatır. Gün içinde birçok zorlukla karşılaşırız. Ev işleri, işimiz, trafik, kalabalık ve bunun gibi birçok neden bizi yorar ve bitkin düşürür. Stresle dolarız ve bundan kurtulmanın yolunun tek bir şey olduğunu biliriz. Bu da tabi ki müzik dinlemek! Müzik dinleyerek tüm bu sıkıntılardan kurtulabiliriz. Bu yüzden hadi durmayın radyonuzu açın ve kendinizi müziğe bırakın. Hem dinlenin hem sakinleşin. Daha keyifli bir gün geçirin, neşelenin. Radyofm.com sayfasından canlı radyo programları dinleyebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz radyo kanallarındaki programlara da katılabilirsiniz. Hadi durmayın radyonuzu açın hatta bir de istek şarkıda bulunun. Radyo dinlemek bu kadar keyifliyken işinize, hayatınıza biraz daha keyif katın.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257