Yorumlar

Radyo Enerji; Ordu'nun en sevilen radyo frekanslarından biri olan Radyo Enerji uzun yıllardır yöre halkına hizmet vermektedir. Karadeniz'in incisi Ordu'nun tüm güzelliklerini ve tarihi yansıtan yayın anlayışı ile dinleyenlerini gerek eğlendirmeye gerekse bilgilendirmeye gayret etmektedir. Ordu ve civarında 90.0 frekansından ulaşabileceğiniz Radyo Enerji dinamik, enerjik ve orijinal yayınları ile hitap ettiği insanları zaman zaman nostaljik şarkılarla eski zamanlara götürürken kimi zaman da güncel melodilerle yüzlerini güldürmektedir.

"Frekansınız Tarzınızdır" sloganı ile ne kadar kalıplaşmış bir dinleyici kitlesinin olduğunu açıkça belli eden radyo kanalı, henüz kendilerini dinlememiş her zevkten ve beğeniden insanı da kendisine bağlayacağına inanmaktadır. Müzik seçimlerinde özellikle Karadeniz yöresi türkülerine ağırlık veren Radyo Enerji, hali hazırda türkü ve ezgilerine gönülden bağlı olan yöre halkından tam puan almaktadır.

Ordu merkez ve civar kasabalarda rahatlıkla dinlenilebilen Radyo Enerji, radyo alıcısı bulunmayan durumlarda internet veya uydu sayesinde de sürekli erişim sağlanabilmektedir. Bu araçlarla yapılan yayında herhangi bir ses kalitesi olmamakla beraber kimi zaman radyo alıcısından daha temiz ses alınmaktadır. Yoğun ve sabit bir dinleyici kitlesine sahip olan kanal yöre ve bölge halkından gelen ve yayıncılık ilkelerine uygun olan reklamları uygun fiyatlar karşılığında yayınlamaktadırlar. Ortak şirketi Enerji Reklam ile beraber çalışan radyo kanalı bu sayede mağaza ve mekân sahiplerinin ürün ve ortam tanıtımlarını yapmak için sürekli kullandıkları bir frekanstır.

İnternet sitesi üzerinden çevirim içi olarak dinleyicilerinin isteklerini kabul eden programda canlı yayın saatlerinde bu isteklerin tamamı çalınmaya çalışılmaktadır. Radyo Enerji teknolojiyi sürekli takip edip gerek yayın kalitesi gerekse radyoculuğun temelleri alanında en yeni ve kaliteli yayınları sunmaya çalışmaktadır. Böylece Ordu halkı ve civar yerleşim bölgelerindeki vatandaşların kanallar arasında geçerken karşılaşıp bir daha değiştirmek istemeyeceği bir frekans olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedirler.

Enerji Yatırım Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen Radyo Enerji, Şarkiye Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No: 25 Daire: 4 Ordu adresinden dünyaya seslenmektedir. Her türlü istek ve görüşleriniz için 0 452 223 12 07 numaralı telefondan arayarak ya da 0 452 225 02 48 numaralı hattan faks çekerek kanal yönetici ve çalışanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dinleyicilerinden aldıkları olumlu ya da olumsuz eleştiriler sayesinde her geçen gün kalitelerini bir kademe daha arttıran Radyo Enerji yöneticileri, geri dönüşlere açık olduklarını her daim açıkça belirtmektedirler. Radyo Enerji yöneticilerinin de farkında oldukları gibi, dinleyici kitlesinin tavsiyeleri ile eksik ve yanlışlarını düzeltmeyen bir yayıncı kuruluş en sonunda yayın yapacak kimse bulamama ile karşı karşıya kalacaktır. Sonuçta radyoculukta bir hizmet sektörü olduğundan müşteri her zaman haklıdır sözü burada da uygulanmalı ve talepler değerlendirilip ona göre hareket edilmelidir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257