Yorumlar

Radyo Gündem, 1990'lı yılların başlarında ülkemizde özel radyoculuk alanındaki yükselişle beraber yayın hayatına başlayan Radyo Gündem seneler içinde artan tecrübe ve kararlılığı ile yayın hayatına halen devam etmektedir. Merkezi Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bulunan kanal FM 92.8 frekansından karasal yayın ile civar yerleşim alanlarına ulaşmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber insanların çoğu bilgisayar yardımı ile radyo dinlemeyi seçtiklerinden internet aracılığı ile birçok program ve tarayıcı sayesinde dünyanın dört bir yanından yüksek ses kalitesinde dinlenebilmekte olan Radyo Gündem kendini her an geliştirmeye devam etmektedir. Radyoculuğu sadece müzik dinleme aracı olarak düşünmeyip dinleyici kitlesinin istek ve arzularına göre birçok türde programlar yayınlayan Radyo Gündem bu anlayış çerçevesinde insanların hislerine kimi zaman tercüman kimi zamanda ortak olmayı ilke edinmiş bir radyo kanalıdır. Çağdaş Türkiye'nin ve vatandaşların hak ettiği kalitede hazırladıkları yayınlarında Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında kalmaya ve kendi ilkelerini onun ilkelerine göre şekillendirmeye çalışmaktadırlar.

Radyo Gündem yönetici ve çalışanları, vizyonlarını yaptıkları tüm işlerde ve hazırladıkları tüm programlarında en iyiye ulaşmak ve yayınlarındaki şeffaflığı kaybetmemek olarak açıklamaktadır. Aynı zamanda dinleyicilerinin Türkiye ve dünya çapındaki tüm gelişme ve yeniliklerden haberdar edip, edinmek isteyecekleri tüm bilgileri Radyo Gündem frekansı üzerinden sağlayabilecekleri bir kanal olabilmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Yayın kadrosunu sürekli geliştirmek ve hali hazırda olanın üstüne eklemeler yapmak isteyen kanal periyodik aralıklarla bünyesine yeni DJ ve yapımcılar katmaktadır. Her işte olduğu gibi medya ve yayıncılık alanında da takipçi kitleye sürekli yeni içerik ve yayınlar sunmanın gerekli olduğunun farkında olan Radyo Gündem yerinde saymanın kimseye faydalı olmayacağının farkında olan bir kanaldır. Bu nedenlerden ötürü de dinleyici kitlesi her geçen gün artmakta ve takipçileri ile beraber yükselmeye devam etmektedirler.

Radyo Gündem yöneticileri reklamcılık alanında radyonun ne kadar önemli bir yer işgal ettiğinin farkında olduklarından bu konuda da bölgenin lider kuruluşlarından birisi durumundadır. Reklamlarında dinleyicileri rahatsız veya rencide etmeyecek içerikleri özenle seçtiklerinden bu konuda da beğeni kazanmaktadırlar. Dinleyicinin müzik ve program zevkini bölmeden kısa metinler halinde yayınladıkları reklamlar ile maddiyattan çok bilgilendirmeye önem verdiklerini göstermektedirler. Bu sayede günümüzde tamamı ile reklam içeriği yayınlayarak bir radyo kanalı olmaktan çıkmış kişi kuruluşlardan ayrıldıklarını göstermektedirler. Ertuğrul Adıgüzel ve Çiğdem Adıgüzel yönetiminde çalışmakta olan Radyo Gündem'e Fuat Peker Apartmanı C Blok Kat : 5 Çorlu Tekirdağ adresi üzerinden ve 0 282 653 11 56 ile 0 282 654 45 85 numaralı telefonlardan her türlü istek ve önerileriniz için ulaşmanız mümkün olmaktadır. Gerek reklam teklifi gerekse yorumlarınızı iletmek için ayrıca info@radyogundem.net adresinden elektronik posta yoluyla ulaşabileceğiniz kanal tüm görüşlerinize en kısa sürede geri dönüş sağlamaya çalışmaktadır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257