Yorumlar

Radyo Han, 1994 yılında Kayseri'de kurulmuş olan Radyo Han günümüzde de aynı adresten yayınlarını sürdürmektedir. Kaliteli ve güncel yayınları ile Kayseri ve civar yerleşim noktalarındaki dinleyicileri ile buluşan kanal yayın ilkelerine bağlı kalarak sağladığı nitelikli kitlesine her geçen gün yeni insanlar ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Radyo Han'ın yayın akışı genel olarak müzik programlarından ve listelerinden oluşmaktadır. 1960'lara kadar uzanan şarkı arşivleri ile hem güncel hem de nostaljik Türk müziğinde en büyük arşivlerden birisine sahip olan kanal, genel olarak Türk Sanat Müziği türünde eserler yayınlamaktadır. Özellikle genç kesim tarafından Türkçe müziklere ilginin azalmaya başladığı günümüzde özgün içerikler ile bu kesime yönelik yapılan yayınlar büyük önem taşımaktadır. Radyo Han, bir nevi sosyal sorumluluk olarak kabul edilen ve yayın organlarının dikkat ve önemle uygulaması gereken Türkçe müzik ve ezgileri başarıyla yayınlayan radyolardan birisi durumundadır.

Yirmi dört saat sürekli yayında olan Radyo Han, akşam saatlerinde ise istek ve söyleşi programları ile dinleyicisine canlı yayın sunmaktadır. Ayrıca telefonlar üzerinden kanala ulaşan kişiler bu geniş arşivden arzu ettikleri isteklerine kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Dinleyici kitlesi olarak geniş bir yelpazeye sahip olsa da sakin ve kaliteli yayın akışından dolayı kamu kuruluşları, iş yerleri ve ofislerde dinlenmekte olan Radyo Han Kayseri ve çevre illerde milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Bu yönüyle işletmesi için reklam vermek isteyen firma ve kişilerin odak noktası durumundadır. Reklam alımlarında müşterisine sunduğu fiyat avantajları ve uzatma indirimleri ile çift taraflı memnuniyet ilkesini benimsemiş olan kanal, bu sayede dinleyicisinde sürekliliği kazandığı gibi aynı zamanda iş ortakları ile de uzun süreli dostluklar kurmaktadır. Bu yoğun izleyici kitlesine ulaşarak istediği müşteri artışını kısa zamanda yakalayan firmalar gelecekteki tüm reklamlarını Radyo Han üzerinden duyurmaktadırlar. Her ne kadar maddiyattan öte dinleyici memnuniyetini ve manevi değerleri önemseyen bir radyo kanalı olsa da radyoların gelir kaynakları olan reklamların kalitesi devam ettikçe dinleyiciyi de bilgilendirme açısından önemi büyüktür.

Kayseri Merkez'le sınırlı kalmayıp birçok ilçe ve kasabaya yayınını ulaştırmakta olan Radyo Can, Hisarcık, Erciyes Dağı, Erkilet, İncesu, Bünyan, Gesi, Hacılar, Himmetdede, Ürgüp, Kalaba, Talas, Nevşehir'in bazı ilçeleri, Yozgat, Sivas gibi birçok yoğun yerleşim yerine de yüksek ses kalitesinde yayın sunabilmektedir. Radyo üzerinden kanala ulaşamayan dinleyiciler internet bağlantısı sayesinde arzu ettikleri şehir ve ülkeden Radyo Han frekansını dinleyebilmektedirler.

Posta yoluyla ulaşmak veya Radyo Han'ı kişisel olarak ziyaret etmek isteyen dinleyiciler Serçeönü Mahallesi Pervane Caddesi Gönen İş Merkezi Kat : 8 No : 6 / 23 Kocasinan Kayseri adresinden ulaşabileceği kanala 0 352 231 26 47 ve 0 352 221 17 41 numaralı telefonlardan da iletişim sağlamak mümkündür. Elektronik posta yoluyla bildirmek ve danışmak istedikleriniz için info@kolejfm.com adresine gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257