Yorumlar

Radyo Kral 44, radyolar çoğumuzun bazen, bazılarımızın çok sık olmayan şekilde ama kimilerinin de her gün dinlediği medya araçlarıdır. Televizyondan ve sinemadan çok önce radyolar vardır. Radyoların tarihi oldukça eski olduğu için radyo kültürü de hayatımıza çok eski yıllardan beri girmiştir. Türkiye'de onlarca radyo istasyonu vardır. Bu istasyonlar arasında bazıları oldukça popülerdir. Bunlar genellikle ulusal olan radyolardır. Ama yerel olan radyolar da sık sık dinlenmektedir. Bu radyolardan bir tanesi de Radyo Kral 44'tür.

Radyo Kral 44 yerel bir radyodur ve Malatya'ya yayın yapmaktadır. 93,1 frekansında yayın yapan Malatya yerel radyosu Radyo Kral 44'ün birçok dinleyicisi vardır. Bu kadar fazla dinleyiciye sahip olan radyo elbette Malatya'da oldukça tanınmakta ve beğenilmektedir. Genellikle arabesk fantezi müzikler yapan Radyo Kral 44'ün her yaştan dinleyicisi vardır. Her geçen gün yayın türlerine yenisini ekleyen ve bu sayede daha da çok tutulur hale gelen radyoda çalışanlar görev dağılımı ile bazen istek parçaların istendiği programlar yapmaktadır. Bazen sadece çeşitli parçaların sıralandığı bu radyo canı sıkılan, keyifli bir şekilde müzik dinlemek isteyen, bazen hüzünlenen, bazen kederlenen insanların dinlemeyi tercih ettiği bir radyodur. Yerel bir radyo olduğu için bölgeden haberleri de sunan ayrıca bölgeden reklamların da yer aldığı Radyo Kral 44'ü dinlerken Malatya'da olduğunuzu duyumsarsınız. Bu bölgeye ait kültürü tatma imkanı elde edersiniz.

Radyo genellikle bireysel olarak kişinin duyguları ile ilgilenen bir araçtır. Yani radyoyu dinlediğinizde yanınızda birisinin olması gerekmez. Sadece size hitap eder gibidir radyo. Bu nedenle Radyo Kral 44'ü dinlerken de evde, ofiste, iş yerinizde veya gece uyurken tek başınıza ne zaman dinlerseniz dinleyin hüzünlü olsun sevinçli olsun tüm şarkıları ile sizi ayrı bir dünyaya götürdüğünü göreceksiniz. Yerel bir atmosferin tadını yakalayacaksınız.

Malatya'ya ilk kez giden bir kişi iseniz yapmanız gereken şey sokakları gezerken, kafelere oturduğunuzda, alışveriş yaptığınızda ya da trafik esnasında Radyo Kral 44'ü dinlemek olsun. Böylelikle Malatya'nın kültürünü, şehirde olan gelişmeleri, radyo kullanıcıları ile halkın nasıl iletişim kurduklarını kısacası bir kültürü öğrenmiş olacaksınız.

Radyolar kültürü en iyi ifade eden ve en iyi yansıtan, insanlar arası paylaşımı en iyi şekilde sağlayan medya araçları arasındadır. Genellikle samimi bir üslup kullanıldığından dolayı ve iletişim direk olarak bireyin duygularına temas ettiğinden dolayı oldukça etkili araçlar oldukları söylenebilir. Radyo Kral 44 de kendi bölgesinde oldukça etkili ve popüler olan, yerel değerleri yansıtan bir radyodur. Üstelik arabesk ve fantezi müziği seviyorsanız muhakkak bu radyoyu dinlemelisiniz. Güncel olan tüm arabesk şarkıları ve fantezi müzikleri bu radyo aracılığı ile dinlemeniz mümkün olacaktır. Radyo dinlemenin keyfini Radyo Kral 44'te yaşayın, ruhunuzu bu radyoyla dinlendirin.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257