Yorumlar

Radyo Kulüp Samsun'dan yayın yapan pop müzik radyosudur. En güncel olan parçaların çalındığı bu radyo Samsun'da oldukça fazla kişi tarafından takip edilmektedir. Genellikle duygularını paylaşmak isteyen kişilerin televizyondan daha rahat oldukları ortamlardan bir tanesi radyolardır. Radyolar sayesinde birçok kişi evinde, iş yerinde, trafikte, alışverişte, yolculukta eğlenebilmekte ve çeşitli paylaşımlarda bulunabilmektedir.

Radyo Kulüp 104 frekansında paylaşım yapan bir radyodur. Pek çok yerel dinleyicisi vardır. Bunun yanında çevredeki bölgelerden frekansı paylaşan birçok kişi de bu radyoyu dinlemektedir. Artık radyoların internet üzerinden yayın yapmaları da olası hale geldiği için bu seçeneği değerlendiren pek çok radyo gibi Radyo Kulüp'de intrenet üzerinden pek çok kişiye ulaşmaktadır.

En yeni ve en güncel parçaların dinlenebildiği Radyo Kulüp de aynı zamanda yerel bölgeden haberleri de dinleyebilir, bölge hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Bunun yanında bölgesel olarak sektörde çalışan pek çok kişi bu radyoya reklam vermektedir. Bu anlamda da Samsun'da oldukça tutulan bir radyo olan Radyo Kulüp hem gençlerin hem yetişkinlerin zaman zaman da çocukların tercih ettiği bir radyo olma özelliğindedir.

Bazen canlı olarak yapılan programlara katılan konuklar radyoyu renklendirmektedir. Bunun yanında bazen de çeşitli yarışmalar düzenlenmekte ve böylelikle radyo yayıncılığı daha da keyifli hale getirilmektedir. Radyo Kulüp genellikle pop şarkılarını seslendirildiği oldukça hareketli bir radyodur. Hüzünlü veya arabesk şarkılardan çok en yeni ve en güncel pop şarkıları seslendiren bu radyo, genç trend tarafından oldukça yoğun olarak tutulmaktadır.

Radyo çok eski bir iletişim aracıdır. Televizyondan önce radyo vardı ve radyolar yine insanlara bire bir hitap eden oldukça samimi ortamlardı. Bu bakış açısıyla düşünüldüğünde radyo sayısının Türkiye genelinde bu kadar fazla olması oldukça olağandır. Bunun yanında yerel radyoların bu kadar yayılması yerel kültürlerin kaynaşması anlamında oldukça önemlidir. Radyo Kulüp dinleyicilerine oldukça farklı ortamlar sunan, yer yer eğlendiren, yer yer güldüren, neşelendiren, canlılık veren bir radyodur. Samsun'a yeni gelen kişilerin de mutlaka dinlemek isteyeceği bu radyo yerel bölge insanının neşesini, sevincini, kederini, mutluluğunu paylaştığı bir ortam olduğu için oldukça sıcak ve samimi ve oldukça insana dair ve doğaldır.

Radyo dinlemek birçok kişiyi TV izlemekten veya sinemaya gitmekten daha çok rahatlatmaktadır. Özellikle gece yayınlanan programlar pek çok kişinin kendi iç dünyasını ve daha çok duygu dünyasını dışa vurduğu platformlar olduğu için oldukça tutulmaktadır. Bu yerel radyolar da kişilere duygu dünyalarını açığa vurmalarını sağlayacak platformlar oluşturmaktadır. O nedenle de hem yerel bölge insanı tarafından hem de ulusal olarak pek çok kişi tarafından tutulmakta, beğenilmekte ve dinlenmektedir. Radyo Kulüp de bu radyolardan sadece biridir. Arkanıza yaslanın ve dinleyin yeter, dinlendiğinizi göreceksiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257