Yorumlar

Radyo Life, Eskişehir bölgesinde yayın yapan Radyo Life şehirde pek çok kişi tarafından dinlenen radyo istasyonlarından biridir. Bölgede oldukça beğenilen radyolardan biri olan Radyo Life o kadar çok tutulmaktadır ki birçok kişi evinde, iş yerinde, ofisinde, trafikte, alışverişte hemen hemen her yerde bu radyoyu dinlemektedir.

95,0 frekansında dinleyebileceğiniz Radyo Life, "Senin Şehrin Senin Müziğin" sloganı ile yayın yapmaktadır. Radyoda genellikle pop müzik dinlenmektedir. En yeni pop müzikler ve slow müzikler bu radyo aracılığı ile paylaşılmaktadır. Genellikle güncel olan şarkıların paylaşıldığı bu radyoda aynı zamanda bölgede çalışan işyerlerinin reklamları da oldukça sık yer almaktadır. Dolayısıyla genellikle canı sıkılan, neşelenmeye ihtiyacı olan, yolculuğa çıkan, biraz kendi iç dünyasına yönelmek isteyen pek çok kişi ister Eskişehir'de olsun, isterse başka bir şehirde internet üzerinden bu radyoyu rahatlıkla takip edebilmektedir. Bu kadar herkese hitap eden müzikleri yayınladığı için ve performansı oldukça yüksek ve kaliteli bir radyo olduğu için Radyo Life pek çok farklı şehirden de dinlenmektedir. Radyo Life 1 Mayıs 2010'da yayın hayatına başlamıştır. Pop müzik teması ile yola çıkmıştır ve hala pop müzik yayını yapmaktadır.

Genellikle peş peşe müziklerin dinleyici ile buluşturulduğu bu radyoda aynı zamanda çeşitli canlı programlar da yapılmaktadır. Kente yeni gelen biri açısından Eskişehir'in tanınması, bölgeye ait değerlerin öğrenilmesi ve kültürel alışveriş açısından etkili olabilecek bir kültürel araç da kentin radyolarıdır. Bu anlamda birçok yabancının dinlediği ve bu yolla şehir hakkında bilgi sahibi olduğu kültürel değerlerden biri de Radyo Life'tır. Radyo dinlemek TV izlemekten ya da internette gezinmekten daha çok çeker ilgimizi. Bunun nedeni radyoların bire bir iç dünyamıza hitap etmesi ve duygularımıza seslenmesidir. Genellikle günlük hayatın zorlukları nedeni ile dışarı çıkaramadığımız iç dünyamızın sesi radyolar aracılığı ile dışa vurulmaktadır. İşte tam da bu yüzden radyoları dinlemek bizi rahatlatmakta, kendi iç dünyamıza yolculuk ettiğimizi hissettirmektedir.

Radyo Life bu işlevi oldukça kaliteli bir şekilde yerine getiren yerel bir radyodur. Yerel olmasına rağmen ulusal radyoların kalitesinde yayın yapan radyo kendine zaten bir kitle oluşturmuştur. Bunun yanında genç kitlelerin de her geçen gün daha fazla dinlediği bu radyo dinleyici potansiyelini giderek artırmakta ve giderek daha çok insana hitap eder hale gelmektedir. Radyo Life gibi birçok radyo, zengin içerikleri ile, geniş dinleyici potansiyelleri ile hem haber veren hem de dinlendiren, mutlu eden yayın organlarıdır. Hem eğlendirme hem de dinlendirme işlevini yerine getiren bu yerel radyo daha çok uzun süre dinleyicilerine hitap edecek ve Eskişehir kültürünü çok uzaklara taşıyacaktır. Yapmanız gereken tek şey doğru frekansı ayarlamak ve size sunulanları keyifle dinlemeye başlamak olacaktır. Bu sizi mutlu etmeye yetecek.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257