Yorumlar

Radyo icat edildiğinden bu yana insanlığın en çok kullandığı, en çok yararlandığı icatlardan biri olmayı başarmıştır. Müziğe erişmenin en kolay yollarından biri olmasının yanı sıra, radyo, bilgi erişimi içinde en çok yararlanılan araç olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle internet radyosu kavramı ortaya çıkmış ve erişimi ve kullanımı zaten kolay olan radyo artık herkesin her yerden kullanabileceği hale gelmiştir. Radyonun avantajları bunlarla sınırlı kalmamıştır. Radyo aynı zamanda anlık iletişim sağlar. İnternet ile birlikte bu özelliği de iyice artmıştır. İnternet radyosu hizmeti sunan web siteler arasında önemli bir yere sahip olan Radyofm.com, 2005 yılından bu yana "Özgürce dinle diye!" sloganıyla internet radyosu kullanıcıları arasında en çok tercih edilen web sitelerinden biri olmuştur. Radyo Moda gibi popüler kanallara yer vermesi Radyofm.com için avantaj sağlamıştır.

Bir iki kanalın olduğu eski dönemlerden günümüzdeki çok kanallı sisteme kadar radyo kanalları her zaman müzik dışında yayınlar da yapmıştır. Bu radyoyu müziğe olduğu kadar bilgiye de ulaşmanın en kolay yolu yapıyor. Ailelere bakarsak eğer sabah radyoyla uyanmayan ev sayısı neredeyse yok gibidir. Radyo kanalları sabahları uyandırma servisi tadında radyo programları yapıyorlar, alarmınızın sizi sıkıcı bir şekilde uyandırması yerine bu interaktif programları tercih ederek daha neşeli bir şekilde uyanabilirsiniz. Sabahları eğer spor yapıyorsanız Radyo Moda kanalındaki siz dinleyicilere sunulan kaliteli pop müzik size eşlik edebilir veya havaya dair bilgileri öğrenerek günün geri kalanına hazırlıksız yakalanmazsınız. Onun dışında işe, okula gidiyorsanız eğer, yolda haberleri dinleyerek vaktinizi geçirebilir, tartışma programlarını dinleyerek günün tansiyonuna dair bilgiler edinebilirsiniz. Sanatseverlerinde radyoda yararlanabileceği, severek dinleyeceği bir çok içerik var. Mesela şiir dinletilerinin güzelliğinde kaybolup, radyo tiyatrolarında geçmişi hatırlayabilirsiniz. Tuttuğunuz takımın maçlarını da herhangi bir sebepten dolayı izleyemiyorsanız radyonuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Radyo günümüzde artık eğlence sektörünün merkezinde sayılır. Radyolar dinleyicileri radyoya çekmek için en iyi dj ler ile en eğlenceli programları yapmaya çalışıyor. Bunlara standart radyonuzla erişebileceğiniz gibi, daha interaktif olan; frekans bulma, alıcı veya verici gibi sorunları olmayan internet radyosunu tercih edebilirsiniz. İnternetten radyo dinlemek içinde en kaliteli seçeneklerden biri Radyofm.com u tercih edebilirsiniz.

Radyo Moda Radyofm.com daki onlarca kaliteli radyo kanalı arasında en çok tercih edilenler arasında. Ağırlıklı olarak Türkçe Pop ve fantezi müzik yayını olan kanal müzik yayının dışında bir çok kaliteli radyo programına da yer veriyor. 2006 yılının Mart ayından beri hizmet vermekte olan Radyo Moda sizin de Radyofm.com daki favori tercihlerinizden biri olmaya aday bir kanal.

Radyofm.com klasik internet radyosu hizmeti veren web sitelerinin çoğundan ayrı olarak güncel müzik haberlerine ve önemli kişilerin biyografilerine de yer veriyor. Sitedeki onlarca radyo kanalından istediğinizi kolayca bulabilmeniz için de siteye hem kategoriler koyulmuş hem de bir arama çubuğu eklenmiş.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257