Yorumlar

Radyo Öz arabesk fantezi türünde yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur. Ege Bölgesi'nde yayın yapan radyo Aydın'ın Söke ilçesine bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Bölgeye gittiğiniz zaman özellikle Söke'de en çok dinlenen radyolardan biri olduğunu göreceksiniz. Radyolar bulundukları yörenin kültürel değerlerini yansıttıkları için oldukça fazla önem arz etmektedir. Radyo televizyondan çok daha eski olduğu için Türkiye'de radyo kültürü de oldukça gelişmiştir. Türkiye'de yayın yapan pek çok radyo istasyonu vardır. Bunların birçoğu yerel bazda yayın yapmaktadır. Yerel veya ulusal pek çok radyo insanının Türkiye'nin veya dünyanın pek çok yerinde dinlenebilmesi artık mümkün olabilmektedir. Bu nedenle radyo dinleyicileri kesinlikle 104.5 frekansında bulunan Radyo Öz gibi yerel bazda yayın yapan radyolara da istedikleri bölgelerden ulaşabilmektedir. Bunda elbette yeni medya teknolojilerinin yanı internetin rolü büyüktür.

Radyo Öz pek çok farklı radyo istasyonu gibi güncel olan popüler olan müziklerin yayınlanmasını sağlamaktadır. Amacınız yabancı ya da rock tarzında müzik dinlemekse bu tarz müzikleri farklı adreslerde aramanız gerekmektedir. Ancak arabesk, slow veya pop müzik seviyorsanız en güncel olan müzikleri Radyo Öz aracılığı ile dinlemeniz mümkün olacaktır.

Evde ev işi yaparken, yolculuğa çıktığınızda, alışverişe gittiğinizde, otobüsteyken veya yürüyüş yaparken dinleyebileceğiniz yerel veya ulusal tüm radyolar size ayrı bir dinamizm katacaktır. Bu nedenle radyoların oldukça samimi ve bireysel olarak size yani bizzat size hitap eden özelliği sayesinde iç dünyanızın kolaylıkla keşfedilebildiğini fark edeceksiniz.

Radyoların gece dinlenmesi elbette onların daha tadına doyulmaz olmasını sağlamaktadır. Gecenin oluşturduğu melankolik ortam radyo ortamına da farklı bir hava katacaktır. Daha romantik, daha içten, daha samimi ortamlar oluşacaktır. İnsanların yorgun olduğu, günün yorgunluğunu üzerilerinden atmak istedikleri gece zamanlarında radyo dinleyicisi sayısı da giderek artmaktadır. Radyo Öz de geceye özgü yayınları ile gerçekten pek çok dinleyiciyi kendisine çekmektedir.

Elbette yolculuklar da bir başkadır. Bitmek tükenmek bilmeyen bir yolculukta dinleyeceğiniz radyo sizi ortama adapte edecek, kendi iç dünyanıza da yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Radyo Öz yaptığı gece ve gündüz programları sayesinde sizi kendine davet edecektir. Üstelik internet aracılığı ile pek çok radyoya ulaşmak mümkün olabildiğinden ayrıca birçok otobüs firmasının internet erişimine izin vermesi mümkün olduğu için erişim konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız.

Radyo Öz en güncel, en yeni parçaları takip etmek konusunda hızlı davranan bir istasyondur. Bu nedenle de merak ettiğiniz albümleri ve yeni gelişmeleri takip etmenizi sağlayacaktır. Ancak bunun yanında nostalji yapmak istediğinizde de özellikle gece saatlerinde eski şarkıların da seslendirildiğini göreceksiniz. Söke'nin yerel değerlerini yansıtan Radyo Öz bölgede pek çok esnafın ve iş adamının reklam verdiği bir radyodur. Bu anlamda ticari anlamda da bölgede bir değer oluşturmuştur.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257