Yorumlar

Radyo Piramit, Radyo Piramit Kocaeli'nde yayın yapan bir radyo istasyonudur. 103.0 frekansından rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu radyo istasyonu sayesinde en yeni, en güncel ve en popüler parçaları dinleme imkânı bulacaksınız. Yolculuklarınızda, trafikte, araba kullanırken, alışverişte, evde tek başınıza veya arkadaşlarınızla otururken, iş yerinizde, pek çok farklı alanda Radyo Piramit dinleyebilirsiniz.

Radyoların kendilerine has özellikleri vardır. Genellikle kendi bölgelerinden izler taşıyan radyolar özellikle canlı müzik istek programları ve çeşitli duygusal yayınlarla veya çeşitli komedi öğeleri ile dinleyicileri kendine bağlamaktadır. Özellikle Kulaktan Kalbe gündüz yayınları arasında en çok beğenilenlerdendir.

1993 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Piramit öncelikle hiç bilmedikleri radyo işini yapmaya kalkışan kişilerin çabası ile kurulmuştur. Bazen kapatılan bazen yasal dayanağı olmadığı için mahkemelerde hakkını aramaya çalışan bir radyodur. Genellikle pop, slow, arabesk gibi pek çok farklı türde müziği bünyesinde buluşturan Radyo Piramit yayıncılık ilkelerine bağlı olarak hareket eden bölgede oldukça tanınan ve beğenilen bir radyo programıdır.

Radyo Piramit "sevgi" teması ile dinleyicilerine seslenmeyi esas alan bir radyo istasyonudur. Çevre illerden de yoğun talep alan ve dinlenen istasyonun özellikle canlı programları oldukça beğenilmektedir ve birçok kişi bu programlara katılım sağlamaktadır.

Radyo Piramit, internet sitesinde "İnandığın gibi yaşamazsan; gün gelir yaşadıklarına inanmaya başlarsın" felsefesi ile inandığı yolda yayın hayatına devam ettiğini belirtmiştir. Radyo Piramit merkezi Kocaeli'nde olsa da İstanbul, Kocaeli, Kandıra, Gebze, Bolu, Düzce, Sakarya, Yalova, Zonguldak, Bilecik ve Bursa gibi pek çok farklı ile de yayın yapmaktadır. Radyolar insanları kentleri kültürleri birbirine bağlayan unsurlardır. Radyonun tarihi diğer kitle iletişim araçları ile kıyaslandığında oldukça eskiye dayanmaktadır. Tam da bu yüzden radyo kültürü ülkemizde oldukça gelişmiştir. Canı sıkılan, dinlenmeye ihtiyacı olan, yolculuk yapan, romantik duygular yaşayan kişiler radyo ile kendilerine has bir ortam bulur ve o ortamda istedikleri şeyi yaşama fırsatını yakalarlar. Yerel olsun, bölgesel olsun tüm radyoların hedefi insandır ve insan olduğu için de tüm radyolar kişiseldir. Radyo Piramit oldukça renkli olan bir dokuya sahiptir. Bu radyonun çok fazla alanda dinleyicisinin olması onu oldukça popüler hale getirmiştir. Aktif katılıma da imkân sağlaması nedeniyle pek çok kişi bu radyoya katılım sağlamaktadır.

Radyo Piramit oldukça geniş bir alandan reklam alabilen bir radyo istasyonu olduğu için de rağbet görmektedir. İstanbul'a yakın olmasının avantajlarını yaşayan radyo istasyonu ticari bir unsur olarak da oldukça etkilidir. Bu nedenle pek çok kişi bu radyoya reklam vermektedir. Hem reklam vereni hem de dinleyicisi sayısındaki artış söz konusu radyonun daha farklı programlar yapmasını, çeşitliliği artırmasını beraberinde getirmiştir. Radyoculuk hala en dinamik ve en eğlenceli işlerden biridir. Nerde olursanız olun size seslenen bir radyo olduğunu bilmek bir anlamda yaşamak demek.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257