Yorumlar

Radyo Ses! Radyo Ses Ege radyolarından bir tanesidir. Denizli'de yayın yapan radyolardan bir tanesi olan bu radyo genellikle arabesk ve fantezi türlerinde şarkıların seslendirildiği bir radyodur. Hem bölgeden haberlerin verildiği hem de reklamların sunulduğu bir radyo olan Radyo Ses, Denizli'de yaşayan pek çok kişi tarafından beğenilmekte ve dinlenmektedir.

Radyo Ses 92,5 frekansından yayın yapsa da evinde internet olan herkesin hatta yolculuk yaparken internet bağlantısını rahatlıkla kuran kişilerin dinleyebileceği bir radyodur. Bunun için Denizli'de olmaya gerek yoktur. Her yerden Radyo Ses'in dinlenmesi mümkün olabilmektedir. Bu isim aynı zamanda Eskişehir'de ve Ankara'da da başka radyolarda da kullanılmaktadır. Ancak bu radyoların yayın türü ve frekansı kısacası kimliği tamamen birbirinden farklıdır. Karıştırmamak gereklidir.

Genellikle arabesk ve fantezi müzik sevenlerin tercihi olan bu radyoda çok farklı İbrahim Tatlıses müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses Medya bünyesinde yayın yapan Radyo Ses, "Damarsa Damar İşte O Kadar" sloganı ile yayın yapan bölgesel radyolarımızdan biridir. Kısacası damar şarkı dinlemek isteyenlerin tercih ettiği radyolardan biri olan bu radyoda pop müzik veya klasik şarkılardan öte arabesk ve "damar" olan şarkıların yayınlandığını işiteceksiniz.

Bunun yanında Radyo Ses'te Türk sanat müziği ve Türk halk müziği unsurlarına da yer verilmektedir. Denizli ve çevresinde pek çok kişi tarafından dinlenilen bu radyo aynı zamanda internet sayesinde diğer radyolar gibi pek çok kişiye yani tüm dünyaya erişimi mümkün olan bir istasyondur. İlkesi ciddi, dürüst ve seviyeli bir yayıncılık anlayışıdır ve reklam hizmetini de kaliteden ödün vermeden yapmayı hedef edinmiştir.

Genellikle istek programlarına oldukça fazla talep gelmektedir. Bu istekler genellikle yoğun aşk şarkılarıdır. Bu nedenle özellikle gündüz vakitlerinde Radyo Ses dinleyenler hüznü tam olarak içlerinde yaşayan ve bunun ifadesini şarkılarda bulan kişilerdir. Zaten pek çoğumuz genellikle teselliyi şarkılarda ararız. Radyolar da bu işlevi görür. Yani bizim sıraya soktuğumuz parçaları bilgisayar üzerinden dinlememiz bize radyo dinleme keyfini yaşatmaz. Orda başka birilerinin seçtiği parçalar vardır ve hangi şarkının bir sonraki şarkı olduğunu çoğu zaman bilmeyiz. Radyoculuğu keyifli bir iş yapan da budur. Bilinmeyen bir şarkıyı birden yayına sokmak ve kitleleri farklı bir dünyaya sürüklemek.

Radyo sunucusu olmak bireye seslenmektir. Onun kalbine dokunmaktır. İşte bundan dolayı çok etkileyicidir. Kişi sunucunun kendisi ile sohbet ettiğini düşünmektedir. Bu nedenle çok rahattır. Kendini bırakır. Savunmaya geçmek zorunda değildir. Yalnızsa yalnızdır, acılı ise acılıdır, dertli ise dertlidir. Damar dinlemek istiyorsa Denizli'nin Radyo Ses'ini açmıştır. İsterse gündüz veya gece tek başına isterse arkadaşları ile samimi bir ortamda radyo dinlemek istemiştir. O kadar kendiliğinden, o kadar hesapsız ve o kadar plansızdır. Bu nedenle çok ama çok güzeldir… O yüzden doyamayız radyo dinlemeye.

Bu radyo açıldı mı?


Sitemizde yer alan radyolar, radyo istasyon ve kurumlarından izin alınarak sayfamızda yer verilmiştir. Radyolar kendi siteleri üzerinden dinlenmektedir. Sitemiz üzerinde herhangi bir radyo yayını yoktur. Sitemizde, mp3, video klip vb formatlar dahil olmak üzere, bu tür ve benzeri içerikler mevcut değildir. Radyo sitemiz üzerinden streaming dahil olmak üzere online olarak yayın yapılmamaktadır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının 71., 80. ve Ek 4. maddelerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257