Radyo Seymen

Yorumlar

Seymen FM, 1994 yılında hayatına Radyo barış olarak başladıktan sonra 2010 nisan ayına kadar bu şekilde devam etti. Üzerindeki yoğun baskı üzerine Nisan 2010 yılından itibaren Seymen FM daha çok iç Anadolu bölgesinin eserlerinin çalındığı bir radyo frekansı olarak sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Özellikle Ankara oyun havaları en çok tercih edilen eserlerin başında gelirken pek çok kişi gerek seyahat ederken, gerek özel günlerinde sıklıkla dinlemeyi tercih ediyorlar. Ankara’nın bağları eseriyle daha çok fark edilmeye ve sevilmeye başlayan bu eserler sayesinde sizler de dilerseniz Seymen FM'i keyifle dinleyebilirsiniz. Seymen FM de bozlak türkülerini ve sizin içinizi kıpır kıpır edecek eserleri dinlemeniz mümkün olacak. Pek çok kişinin özel günlerinde oyun havaları olarak da tercih ettiği Ankara yöresel oyunlarını sizler de tercih edebilir ve dilediğiniz şekilde oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Özellikle seyahat halinde oldukça fazla kişi tarafından dinlenen Seymen FM sayesinde sizler de trafiğin sıkıntılarından bu şekilde kurtulabilirsiniz. Pek çok kişinin dinlemeye doyamadığı ve sadece Ankaralıların değil, tüm Türkiye nin severek dinlediği Ankara yöresel müzikleri son günlerde Hayatı tespih yapmışım şarkısıyla daha da çok sevilmeye başlandı.

Sizler de yorgun ve mutsuz olduğunuz zamanlarda keyfinizin yerine gelmesini istiyorsanız yapmanız gereken Seymen FM i dinlemek olmalıdır. Seymen FM sayesinde hem mutlu hem de neşeli olmanız mümkün olacak. Dilerseniz istek hattından da istek parçaları seçebilir, kendinize ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Pek çok kişinin severek takip ettiği Seymen FM sadece Ankaralılar tarafından değil, tüm ülke tarafından sevilerek takip ediliyor. Sizler de bu güzel ve yöresel müzikleri dinlemek istiyorsanız yapmanız gereken Seymen FM dinlemek olacaktır.

Seymen FM birbirinden güzel İç Anadolu müziklerine yer verirken bunun yanı sıra her saat başı ülke ve dünya gündemini ilgilendiren konulardan da sizleri haberdar ediyor. Sizler de tarafsız olarak sunulan bu haberlerden bilgi sahibi olabiliyorken aynı zamanda müzik keyfinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. En güzel eserler birbiri ardına çalınırken sizler de keyifle dinleyerek varsa sıkıntılarınızı üzerinizden atabiliyorsunuz.

Seymen FM özellikle erkeklerin araçlarıyla trafikte olduğu anlarda da sıklıkla dinledikleri bir radyo olurken sizler dilerseniz bu eserleri keyifle dinleyebiliyorsunuz. Pek çok kişinin severek dinlediği seymen FM de Ankaranın bağları, hayat tespih yapmışım gibi hit olmuş şarkılarda çalınırken sizler dilerseniz tüm bu eserleri dinleyebileceksiniz. Seymen FM sayesinde herkes içlerinin kıpır kıpır edeceği müzikleri dinlemenin keyfini yaşarken sizler de bu frekansta tüm hüzünlerinizi ve sıkıntılarınızı unutabileceksiniz. Sizlerin en çok tercih ettiği frekanslardan biri olan Seymen FM en çok da özel günlerde oyun havaları için örnek olan Ankara havaları ile meşhur oluyor. Sizler de en güzel bu hareketli parçaları dilerseniz düğününüz ya da nişanınız gibi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Okulda, evde, iş yerinde trafikte ve toplu taşıma araçlarında kısacası nerede olursa olsun dilerseniz bu eserleri dinleyebilirsiniz. Hem eğlendiren hem de bütün stresinizi üzerinizden atmanızı sağlayan bu eserler sayesinde sizler de güne çok keyifli başlayacaksınız.

İnternetin de artık günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanıldığı günümüzde sizler de internet üzerinden online radyo dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Radyo dinlemek artık online olarak mümkün olduğu gibi sizler de kesintisiz, ücretsiz ve üstelik tek tıkla radyo dinleyebilir ve nerede olursanız olun kesintisiz olarak radyo dinleme keyfini sürdürebilirsiniz. Ankara merkezli yayın yapan Seymen Radyo'yu internet üzerinden tüm şehirlerden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257