Radyo Spor

Yorumlar

Radyo Spor Hakkında! Ülkemizde spora olan ilgiyi herkes bilmektedir. Özelliklede futbola olan tutkumuz neredeyse tüm dünya tarafından bilinmektedir. Sokaklarca, caddelerde, okullarda kısacası her yerde futbol oynayan kişileri çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Futbolun ve sporun bu kadar fazla sevildiği ülkemizde de spor radyoları bir hayli fazladır. Ülkemizin ilk spor radyosu olma özelliğini taşıyan Radyo Spor, sadece spor programları yayınlamaktadır. Radyo Spor'un yayın akışı tamamen spor programları üzerine kuruludur.

Futbol, basketbol, voleybol, at yarışı, Formula 1 ve diğer tüm spor alanlarında yayın yapan Radyo Spor, dinleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Özelliklede hipodromlardan canlı olarak anlatılan at yarışları, at yarışı hayranı olan dinleyicilerin büyük beğenisini toplamaktadır.

Ünlü sunucular ve özgün programlarla yayın yapan radyo kanalı geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olmasının ödülünü ise Türkiye'nin en çok dinlenen spor radyosu olarak almaktadır. Saran Holding bünyesinde bulunan Radyo Spor, her ne kadar sadece batı kesimlere yayın yapabiliyor olsa da ulusal alandan yayınlara başlayabilmek için girişimlere başlamıştır. 2005 yılında internet üzerinden de yayınlara başlayan Radyo Spor, böylece daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemiştir. İnternet üzerinden 7/24 olarak yayın yapmakta olan Radyo Spor, dinleyicilerini hiçbir yerde yalnız bırakmamaktadır.

Usta yorumcular ile özgün olarak hazırlanan programlarda futbola dair her şey konuşulmakta ve tartışılmaktadır. Maç öncesinde takımların son durumu, takım analizleri, hakemlerin durumu ve daha birçok şey uzun uzun incelenmektedir. Yapılan programlarda sadece futbol değil sporun her dalı tartışılmaktadır. Türkiye'de ve dünyada olan spor olayları canlı canlı hızlı bir şekilde dinleyicileri ile paylaşılmaktadır.

2005 yılında internet üzerinden yayınlara başladıktan sonra daha geniş kitlelere sesini duyurabilen Radyo Spor, sevenlerini hiçbir zaman hiçbir yerde yalnız bırakmamaktadır. Yaptıkları yayınlar, sundukları programlar ile herkesin beğenisini kazanan, herkes tarafından ilgiyle takip edilen Radyo Spor, Türkiye'nin en çok dinlenen spor radyosu olmasını başararak bunu da herkese kanıtlamaktadır. Frekans yayınlarıyla da daha çok kitlelere hitap edebilmek için girişimlerine başlayan Radyo Spor, bu amaç doğrultusunda stüdyolarını ve dijital aletlerini yenilemeye başlamıştır.

Gencinden yaşlısına herkesin ilgiyle dinlediği Radyo Spor, dinleyicilerinin sesine de kulak vermektedir. Dinleyicilerinin istek ve görüşlerini dikkate alan radyo, gelişimlerini ve adımlarını bu doğrultuda atmaktadır. Yapılan programlarda sunucularda bu amaç doğrultusunda hareket etmekte ve dinleyiciler ile saygı ve sevgi çerçevesi dahilinde diyalog kurmaktadırlar. Sizde istek ve görüşlerinizi radyonun internet sitesi aracılığı ile yöneticilere iletebilirsiniz.

Sizde futbola ve spora ilgi duyuyorsanız ve spor hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız Radyo Spor'u takip etmelisiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun Radyo Spor'a internet aracılığı ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Spor için Radyo Spor'u dinlemeye devam edin.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257