Yorumlar

Radyo Tatlıses! İşe giderken, metroda, otobüste, arabada, uykusuz kaldığınız gecelerde, hastane önünde, yatakta, yürürken, koşarken, egzersiz yaparken kısacası her işinizde canınız sıkıldığında kendinizi yalnız hissettiğinizde radyolarınızı açıp şarkılar dinlemeye başlarsınız. Kimileri şarkılarda huzur bulurken kimileri ise şarkılarla yalnızlığını gidermektedir. Kim neden dinliyor olursa olsun değişmeyen bir gerçek vardır. O da şarkıların her zaman hayatımızda olacağı ve her zaman onları dinleyeceğimiz.

Hayatımızdan eksik olmayan şarkıları çalan radyolardan bir tanesi de Radyo Tatlıses'tir. Radyo Tatlıses, İstanbul'dan tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal çapta bir radyo kanalıdır. 1994 yılında İbrahim Tatlıses'in kendisine ait olan bir şirket tarafından kurulan Radyo Tatlıses, 2005 yılında Saadettin Saran'ın sahibi olduğu şirketler tarafından alındı. Radyo Tatlıses, Türkiye'nin birçok kesiminden radyo frekansları ile dinlenebildiği gibi Türksat uydusu üzerinden de rahat bir şekilde dinlenebilmektedir. Türkiye'nin her yerinden rahat bir şekilde dinlenebilen radyo kanalı her kesimden insan hitap edebilen şarkılar yayınlamaktadır. Bu sayede de birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmekte ve dinlenmektedir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Radyo Tatlıses, Türkiye'de en çok dinlenen radyo kanalları sıralamasında hep ilk sırada yer almıştır.

Türkiye'nin her yerindeki sevenlerine ulaşabilmek, onlara daha kaliteli bir ses sunabilmek için stüdyolarını ve cihazlarını teknolojinin son ürünü olan dijital aletlerle yenilemişlerdir. Türkiye'nin 42 noktasında vericisi bulunan Radyo Tatlıses, internet üzerinden de yayınlara başlayarak CD kalitesinde şarkılar yayınlamaktadır. 2005 Aralık ayında Saadettin Saran'ın şirketler grubuna geçtikten sonra dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Radyo Tatlıses, bu amaç doğrultusunda birçok tecrübeli sunucu almış ve birbirinden kaliteli özgün programlar yapmışlardır.

Daha çok Türk sanat müziği yayınlayan radyo kanalı, yayınladığı türküler ile her kesimden insana hitap edebilmektedir. Dinleyiciler şarkıları dinlediklerinde şarkılarda kendilerinden bir parça bulmakta ve yalnızlıklarını gidermektedirler. Arkadaşlıklara, dostluklara, gurbet özlemine, aileye ve daha birçok kesime hitap edebilen şarkılarla birçok kesimin beğenisini kazanmayı başaran Radyo Tatlıses, bunun karşılığını fazlasıyla almaktadır. Dinleyicileri tarafından oldukça beğenilen ve her yerde dinlenen radyo bunun karşılığı olarak da listelerde hep ilk sırada yer almıştır.

Daha çok dinleyiciye ulaşabilmek için internet üzerinden de yayınlara başlayan Radyo Tatlıses, internet üzerinden CD kalitesinde yayınladığı şarkılar ile sevenlerini hiçbir yerde yalnız bırakmamaktadır. Dağda, ovada, mağarada kısacası nerede olursanız olun internetinizin çektiği her yerde Radyo Tatlıses de sizinle olacaktır.

Dinleyicilerinin istek ve görüşlerine oldukça önem veren Radyo Tatlıses, dinleyicilerinden istek almakta ve onların istedikleri şarkıları da programlarda yayınlamaktadırlar. Saygı ve sevgi anlayışındaki sunucular ile yayın yapmayı tercih eden Radyo Tatlıses, bu alanda da ne kadar başarılı olduğunu herkese göstermektedir. Sizde şarkılarda kendinizden bir parça bulmak ve yalnızlığınızı gidermek istiyorsanız Radyo Tatlıses'i dinlemelisiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257