Yorumlar

Radyo Tek; Henüz televizyon, cep telefonları, bilgisayar ve internet gibi elektronik araçlar hayatımıza girmemişken hem ülke ve dünya gündeminden haber aldığımız hem de müzik dinleyerek keyifli zaman geçirdiğimiz son günlerde teknoloji çok ileri bir seviyeye geldi. Bu seviyeyle artık hem televizyonlarımızdan hem cep telefonlarımızdan hem de internet aracılığıyla bilgisayarlarımızdan ulaşarak evde, yolda, işte kullandığımız bu kitle iletişim aracı var ki teknoloji henüz bu kadar gelişmemişken hepimiz için şu an taşıdığından daha fazla önem taşıyordu. Şimdilerde genellikle yolda ve iş yerlerinde tercih edilen radyolar elektromanyetik dalgaları sese çevirerek hem iyi zaman geçirmemize hem de dünyada olup bitenlerden haberdar olmamızı sağlamaya başlayalı uzun yıllar oldu. 1927 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlayan radyolar yayın hayatlarına önce tek kanaldan başladılar ve zaman içinde öncelikle çift daha sonra da çok kanallı yayın hayatına geçtiler. 50li ve 60lı yıllar arasında devlet yönetimine giren radyolar daha sonraları gittikçe artan istasyon sayılarıyla hayatlarımızda yer aldılar. Ulusal ve az sayıda yayın kanallarıyla dünyamıza giren radyolar günümüzde hem kanal sayısı hem de yayın kalitesi olarak başladığı yere göre çok daha ilerilere gelmiş durumdalar.

Eskiden sadece habercilik anlayışı içinde olan radyo kanalları günümüzde radyo programları, müzik yayınları ve hatta reklam sektörüyle zenginleştirilerek ilerlemesini sürdürmeye devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre özellikle şehir içi ulaşım araçlarında ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilerek keyifli zaman geçirmemizi sağlayan radyolar farklı müzik türleri dinleyicilerine hitap eden seçenekleriyle hayatımızı renklendiriyor. Önce ulusal ardından bölgesel, şehirsel olarak çoğalan radyo istasyonları ise günümüzde yerel radyolarla iyiden iyiye zenginleştirilmiş durumdalar.

Yerel bir radyo istasyonu olan Radyo Tek Ankara şehrinden yayın yapmakta ve hem Ankara halkı tarafından hem de çevre il ve ilçelerin halkları tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Özellikle İç Anadolu Bölgesi'nin sevilen radyo istasyonlarından biri olan Radyo Tek yerli - yabancı müzik türleriyle haftanın her günü ve günün her saati radyo dinleyicilerine çeşitli yayınlarıyla ulaşıyor ve kaliteli zaman geçirmeleri için yayın hayatını devam ettiriyor. Radyo Tek çağdaş yayıncılık ilkelerine göre yönetilip bu ilkeler doğrultusunda yayıncılık hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda reklamcılık ilkeleri doğrultusunda yayınlanmasını istediğiniz reklamlarınızı da sizin için yayınlamaya devam ediyor. Küçük ya da büyük işletmelerinizin reklamlarını verebileceğiniz ve size özel fırsatlarıyla sizi tanıtmaya devam eden Radyo Tek aracılığıyla tüm Radyo Tek dinleyicilerine işletmenizi tanıma fırsatı verebilirsiniz. Günün her saati kaliteli müzik dinleyebileceğiniz ve doğru haber anlayışıyla düzenlenmiş haber bültenleri aracılılığıyla gündem hakkında haberler alabileceğiniz Radyo Tek sadece radyolarınızdan değil aynı zamanda telefon ve bilgisayarlarınızdan da ulaşabileceğiniz bir radyo istasyonu. İnternet üzerinden Radyo Tek internet sayfasını ziyaret ederek devam eden canlı yayın akışıyla radyo dinleyebilir ve Radyo Tek'in profesyonel yayın anlayışının tadını çıkarabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257