Yorumlar

Gün içerisinde işinize giderken, okula giderken, yatarken, çalışırken veya başka bir işle uğraşırken canınız sıkılmasın diye radyolarınızı açıp müzik dinlemek istersiniz. Müzik dinlerken yorgunluğunuzu unutur, kendinizi başka bir dünyadaymış gibi hissedebilirsiniz. 19 Mayıs 2009 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Turkuvaz'da sizi çalışırken, dinlenirken ya da başka bir iş yaparken yalnız bırakmamaktadır. İstanbul ve çevresine 90.2 frekansı ile yayın yapmakta olan Radyo Turkuvaz, aynı zamanda da Türksat 3A uydusu üzerinden de yayın yapmaktadır. Oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Radyo Turkuvaz, 40'a yakın ilde yayın yapmaktadır.

Pop, fantezi, Türk sanat müziği ve rock alanlarında şarkılar yayınlayan Radyo Turkuvaz bu nedenle oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Ülkemizde ve tüm dünyada yayınlanan hit şarkıları ile dinleyicilerine müzik ziyafeti yaşatan radyo birçok kişinin de beğenisini kazanmaktadır. Sürekli olarak yenilenen şarkı listeleri ve yapılan programlar sayesinde dinleyicilerin sıkılması engellenmektedir. Usta sunularla özgün programlar bir araya gelince oluşan müzik resitali herkesi kendinden geçirmektedir.

Radyo Turkuvaz'ın bu kadar geniş hayran kitlesine sahip olmasında oldukça geniş şarkı türlerinin yer alması da etkili olmuştur. Çaldıkları şarkılarla yedinde yetmişe herkese hitap etmeyi başaran Radyo Turkuvaz, bu kadar çok sevilmesini dinleyicilerine kulak vermesine borçlu. Asıl amaçları dinleyici sayısını artırmak değil de dinleyicilerinin derdini dinleyip onlara yardımcı olmak olan radyo, kendisini dinleyen her dinleyiciye ayrı bir gözle bakmaktadır. Yapılan programların, sunulan konuların, yapılan konuşmaların hepsi bu yönde yapılmaktadır. Deneyimli sunucuları dinleyiciler ile sürekli iletişim hâlinde olarak onların dertlerini dinlemekte ve onlara yardımcı olmaktadırlar. Radyoda çalınan şarkılar dinleyiciler ile özenle seçilip yayınlanmaktadır. Yayınlanan şarkılarda gurbet özlemi çeken kişiler, yalnız olanlar, dostlar, arkadaşlar kısacası herkes düşünülmektedir.

Radyoların internet üzerinden yayına başladıkları son zamanlarda Radyo Turkuvaz'da internet üzerinden yayınlara başlayarak sevenlerini hiçbir yerde yalnız bırakmamaktadır. Dağda ya da ovada nerede olursanız olun internetinizin çektiği her yerde Radyo Turkuvaz'ı çok rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan yayınlarda ses kalitesinde bozulma ve seste herhangi bir kesilme meydana gelmediği için radyonuzu sağlıklı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Dinleyicilerine oldukça saygılı olan Radyo Turkuvaz, onların istek ve görüşlerine oldukça fazla önem vermektedir. Yapılan yayınlarda, sunulan programlarda dinleyicilerin istekleri doğrultusunda da şarkılar çalınmaktadır. Ayrıca radyonun yönetimiyle iletişime geçerek onlara istek ve görüşlerinizi de bildirme şansınız bulunmaktadır. Sizin istek ve görüşlerinizi dikkate alan radyo gelişimlerini bu doğrultuda yapmaktadır.

Dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek ve onlara kaliteli bir sesle müzik dinletmek isteyen Radyo Turkuvaz, teknolojik dijital aletleri kullanmaktadır. Kullandıkları aletler teknolojinin son ürünleri olduğu için yayınlanan şarkıların ses kalitesi de oldukça yüksek olmaktadır. Sizde kendinizden bir parça şarkı bulmak istiyorsanız Radyo Turkuvaz'ı takip etmelisiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257