Yorumlar

İnsanlar ilk çağlardan itibaren sürekli bir gelişim içerisinde oldular. Amaçları hem gelişmek hem de özel zevkleri geliştirmekti. Mağaralarda dahi insanlar resimler çizerek hayatlarına anlam kattılar. Biz çizgi romanı duvarlara oluşturdular. Her zaman kendilerini anlatmak için bir yol seçtiler. Zaman geçtikçe diller oluştu ve yerine oturdu insanlar artık çok hızlı bir şekilde iletişimi kat etmek istiyorlardı. Yazı gelişti insanlar arasında bilgi alışverişi hızlandı. Fakat bu da yetmiyordu insanlar dahasını istiyorlardı. En uzakta olana ulaşmaktı amaç. İnsanlar artık gezegen üzerindeki iletişimi bile geçmiş durumdaydı. Gökyüzüyle de haberleşmeyi esas alan bu kişiler o kadar ileri görüşlüydüler ki biliyorlardı iletişim araçlarının giderek daha fazla gelişeceğini. İnsanların durmayacağını bu kadarının onlara yetmeyeceğinden eminlerdi. Bir süre sonra arka arkaya icatlar geldi aynı sene içerisinde televizyon iki farklı kıtada bulundu öncesinde radyo daha ilerleyen zamanlarda bilgisayarlar. İnsanlar artık uzaya sinyaller göndermeye başlamışlardı. Ve uzaktan gelen sinyalleri dinliyorlardı. Hep dahasını istediler. Sürekli daha fazla kitleye ulaşmaktı amaç. İnsanlar rahat bir hayat elde ederken farklı kaygıları da yanlarında getirdiler. Bu kaygılar onların ilerlemesini ve dahasına ulaşmalarını sağladı. Bu kaygılar sayesinde teknoloji ve icatlar bu kadar hızlı ilerledi. Eğer bu kaygıları taşıyan kişiler olmasaydı şu an bu yazı okunuyor olmayacaktı. Sürekli bizim yerimize çalışan insanlardı onlar. Bizim için haberleşmeyi iletişimi buldular.

Peki, iletişim bize neler kattı. İletişim insanların dünyadan haberi olması demektir. Hep bir şeyler öğrenmek demektir. Sürekli kendinizi yenilemeniz ve her şeye açık bir dünya insanı olmanız demektir. İletişim geliştirme kurslarının amaçları kişileri daha özgün hale getirmek ve dünyadan soyutlanmasını önlemektir. Kendinizi iletişim dışında dünyaya açmanızın bir yolu yok bunu bilen üstatlar insanların dünyaya kendilerini açmaları için birçok teknoloji geliştirdiler. Hepimizi evimizde dünyayla buluşturan bir televizyon bir radyo vardır. Bu insanların hayalleri insanlarla buluşmaktı. Ve her gece bizim evimize konuk oluyorlar bu sayede. Her gece pek çok radyo programı dinliyorsunuz. Radyo programları size bir etkinliği sunuyor ya da bir bilgiyi bir haberi kendinizi dünyaya açıyorsunuz. Etkinliklerden haberiniz oluyor soyutlanmıyorsunuz.

İşte bu radyolardan biri olan Radyo Vitamin sizi dış dünyaya açacak bir radyo. Radyo vitamin sayesinde müzik iletişimini de insan iletişimini de yakalayacaksınız. Radyo vitamin sizin önem verdiğiniz kültüre önem veren bir radyo. Radyo Vitamin kaliteli bir yayın akışını ilke edinmiş ve bu şekilde yoluna devam etmekte. Radyo vitamini kendi sitesinden dinleyebilirsiniz. Radyo Vitamin oldukça kaliteli yayını ve kaliteli sanat anlayışıyla sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Radyo Vitamin sayesinde gününüzü renklendirebilirsiniz. Radyo Vitamin müziği tonlarını sizlere sunuyor. Ve eğlenmenizi temenni ediyor. Doğru yayın ile doğru müzik birbirini bu frekansta tamamlıyor.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257