Yorumlar

Radyo Voyage, 2009 yılının Ocak hayatında yayına başlayan, İstanbul ve çevresinde 107.4 frekansında sizlere hizmet veren bir radyo kanalıdır. Bu kanalı diğer raydo kanallarından ayıran şey, müzik seçimleridir. New Age, Ambient, Soundtrack ve World müzik anlayışı ile yola çıkan raydo bu konuda Türkiye'de açılan ilk radyodur. Farklı müzik tarzlarını dinleyiciyle buluşturarak, onlar için tam bir müzikal şölen sunmaktadır. Dünyanın müziğine yolculuk sloganının hakkını gerçekten veren bu radyo istasyonu, 2011 yılında da yani kurulduktan 2 sene sonra 'Yılın Radyosu' ödülünü almıştır. Bu yönüyle de başarısı tescillenmiş bir radyo kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir. İstanbul dışında en kolay dinleme şansını internet aracılığı ile bulabilirsiniz. Size radyolara ulaşıp, dinleyebilmeniz için hizmet veren birçok site bulunmaktadır.

Radyo Voyage diğer radyolardan olan farkını yaptığı programlarla da gözler önüne sermektedir. Kısa bir sürede oldukça geniş bir dinleyici kitlesine kavuşan bu istasyon, Türkiye'de eksik olan müzik alanlarını dinleyiciye sunmasıyla da gönüllerde taht kurmuştur. Farklı müzik türlerinin en eşsiz ve kaliteli örneklerini her gün dinleyicisiyle buluşturan bu radyo, eğer İstanbul'da oturmuyorsanız, sizi biraz kızdırabilir. Sadece İstanbul ve çevresinde aracınızdaki veya telefonunuzdaki radyo ile dinleyebileceğiniz bu kanal, sizi interneti kullanarak radyo dinlemeye davet ediyor. Böyle kaliteli radyo kanallarının ülkemizde ortaya çıkması ve devamlılıklarının sağlanması, ülkemiz için oldukça iyi bir haberdir. Böyle radyo kanalları arttıkça, insanlar yeniden radyo dinleme alışkanlıklarına dönebilirler. Günümüzde nostaljik öğeler olarak görülen radyoların, bir dönem müzik piyasasına yön verdiğini unutmamak gerekir. Eskiden radyoda çalmayan bir parçanın hiçbir değeri yoktu. Bu yüzden radyoların gücünü ve sadık dinleyicilerini hiç yabana atmamak gerekir. Radyo Voyage bu konuya dikkat eden ve bir radyonun nasıl olması gerektiğini oldukça iyi bilen ekibiyle, daha uzun yıllar yayın hayatına devam edecek gibi gözükmektedir. İnternette kendisi hakkındaki yorumları okursanız, bu istasyonla ilgili söylediklerimin hiçbirinin abartı olmadığını anlayabilirsiniz.

Gelişen teknolojinin bizler için en önemli unsuru olan internet, müzik sektörüne en büyük darbeyi indiren etkenlerin başında gelmektedir. İnternet üzerinden yapılan şarkı paylaşımları, kimsenin albüm satamamasına neden olmuş ve birçok sanatçı albümlerini sadece internetten yayınlamak yoluna gitmiştir. Durum böyleyken, radyoların da önemi azalmıştır. Fakat kaliteli radyolar, radyo için yeni bir umut gibidir. Dinleyiciyi kendisine bağlayan her radyo kanalı, bu konuda önemli katkılar yapmış demektir. Radyo Voyage, yaptığı katkılarla övgüyü en çok hak eden radyo istasyonlarının başında gelmektedir. Bu kanalı dinleyerek, oldukça farklı müzik türlerini keşfetme şansını da elde edersiniz. Sıradanlıktan sıyrılarak, farklı ve yeni şeyler dinleyerek kendinize bir hediye verme olanağını bu istasyon sayesinde elde edersiniz. Günün her saati, farklı programcıları ve programları ile bu istasyon gerçekten de, dünyanın müziğini sizlere ulaştırmaktadır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257