Yorumlar

Radyo Zergan; Mucitlerin amacı her zaman merak olmuştu. Bu insanlar hem muhteşem beyinlere sahip kişilerdi hem de sürekli bizim için çalışmışlardı. Bütün hayatlarını bir şeyleri bulmaya ve kanıtlamaya çalışan insanlardı bunlar. Düşünün ilk cerrahi müdahaleleri, ilk aşıları, ilk trenleri hatta biz zaman sonra olanı bırakıp bizim hiç fark etmediğimiz şeyleri araştırmaya başlamışlardı. Elmanın düşüşüyle fizik kurallarının şekilleneceği hiç birimizin aklına gelmezdi. Bu insanlar bu yüzden dâhilerdi. Ya da atomu parçalarsak ne olacağını hiç birimiz düşünmedik bu güne kadar nedeni parçalanmış olması değildi. Atom tanımını bile neredeyse bilmeyecek kadar meraksız olmamız nedeni. Merak bu kişileri büyük bir araştırma içgüdüsüne itti. İnsanlar doğayı araştırdılar. İnsanlar kişileri araştırdılar, hayvanları araştırdılar, hayvanlar üzerinde deneyler yaptılar. Ama bu da yetmedi çünkü hep dahasını istediler. Bazen birbirlerine tepki olarak daha hızlı ilerlemeler kat ettiler. Bu insanlar bize şu an sunulan her şeyin alt yapısını verdiler. Matematiği buldular, fiziği buldular, gök bilimini buldular. Kaldıraçların kuvvetini ve uçmanın mümkün olduğunu söylediler. Cesaretli kişilerdi dünya yuvarlak dediler ve öldürüldüler. Bizler için ölmeyi göze aldılar. Dünyanın çevresini bizim için turladılar. Ve bu gün ne varsa gelişen aslında bu kişiler sayesinde mümkün oldu. Şimdi insanlar yine devrim yaratacak birçok şey buluyorlar. Bu devrimler içerisinde zaman makineleri, insan kopyalama ve daha birçok şey var.

Hayatımızı etkileyen en önemli icatlar televizyon ve radyo olmuştu ilk olarak. Nedeni insanlarda da olan kısıtlı merak duygusuydu aslında. Merak etmiştik çünkü başka insanlar ilgimizi çekmişti. Başka bir ülkenin müziğini dinlemek bizi orada gibi hissetmemiz konusunda teşvik etmişti. Evet, başka kültürler önemliydi ve tanımamızın en kolay yolu buydu. İnsanlar uzun süre savaşları haberleri radyolardan dinlediler insanlarla radyosu olan evlerde buluştular. Birçok iyi kötü haberi oradan duydular. Güzel müzik yayınlarıyla radyolardan keyif aldılar. Fakat bir süre sonra bu durum yetmedi ve televizyonlar evleri doldurdu. Artık insanlar seyredebilmenin ve kültürü yakından takip etmenin keyfini de yaşamaya başlamışlardı.

Fakat radyo televizyona karşı oldukça iyi direndi. Radyo dinlemek çoğu kişi için günlük bir rutin. Çünkü radyo programları da oldukça kaliteli bir haldeler. Radyo Zergan'da bu radyolardan biri. Radyo Zergan televizyon karşısında direnen bir radyo. Kalitesi ve müzik yayının orijinalliği ile herkesi kendine çekiyor. Radyo Zergan sitesinden de dinlenebilir. Radyo Zergan sizin için kurulmuş ve size hizmet etmek amacıyla yayına devam ediyor. Radyo Zergan size bunu verebilecek en iyi sitedir. Radyo Zergan sayesinde bütün gün bir müzik keyfiniz olabilir. Radyo zergan sabah arabanıza bindiğinizde işe koyulduğunuzda keyifli bir yol geçirmenizi sağlayacaktır. İyi yayın her radyoda verilmez fakat Radyo Zergan bu durumu aşalı epeyce olmuş.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257