Yorumlar

Romantik radyo 1993 yılında yayın hayatına başlayan köklü radyo frekanslarından biridir. İzmir den yayın yapan Romantik Radyo, yabancı slow müzikler yapan yayın akışına sahiptir. Genellikle Türkçe yayın yapan radyo frekanslarına alıştıktan sonra Türkçe bir isimle böyle bir hizmet vermesi de ilklerden biri olmasına sebep olmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir dinleyici kitlesini sabitleyen ve pek çok kişinin severek dinlediği Romantik Radyo birbirinden güzel eserler seçerek siz dinleyicilerine ulaşmaya devam ediyor. Müzik ruhun gıdasıdır sözünden yola çıkarak pek çok kişinin sözlerini bilmese de dinlediği yabancı şarkıları bünyesinde en güzel halleri ile barındıran Romantik Radyo sayesinde sizler dilediğiniz şekilde müzik dinlemeye devam edeceksiniz.

Türkiye de sadece yabancı ve slow müzik yaparak uzun yıllar ayakta kalmayı başarabilmiş olan bu radyo frekansı ne kadar başarılı seçimler yaptığını da adeta kendisi ispatlamaktadır. Severek dinlenen bu frekans sayesinde düğününüz için dans müziğinizi seçerken aynı zamanda evlilik teklifi için de birbirinden güzel romantik aşk şarkılarını seçmeniz mümkün olacaktır.

Özellikle ülkemizde yabancı dil bilmese bile yabancı şarkı dinlemeyi seven ve tercih eden bir kitle olduğu doğrudur. Bu açıdan bakıldığında bir açığı dolduran Romantik radyo, kaliteli yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Sizler de ister özel günleriniz için ister gündelik yaşamda severek dinlediğiniz bu radyodan kendinize eserler seçebilirsiniz.

İlk kurulduğunda Dinç Bilgin in sahibi olduğu yeni asır gazetesine bağlı olarak kurulan ve uzun yıllar boyunca bu gruba bağlı olarak varlığını sürdüren Romantik Radyo, TMSF nin bu holdingin mallarına el koyması ile birlikte devlete geçmiştir. Bu süreç sonrasında yapılan ihale sonucu ile Ciner Holding e sonrada pazarlık ihalesi sonucunda Sabah ve Atv ile birlikte Çalık Holding e geçmiştir.

Yıllardır kaliteli yayıncılığından birkaç kez el değiştirse bile vazgeçmeyen Romantik radyoda sizler de sevdiğiniz tüm eserleri dinleyebilirsiniz. Sadece yabancı slow müzik türünde yayın yapan neredeyse ilk frekans olan bu radyo kanalında unutulmayan pek çok nostaljik eseri bulmanız da mümkün olacak. Sadece İngilizce değil, Fransızca eserlerinde fazlaca yer aldığı Romantik Radyodan en özel günleriniz için eserler seçebileceksiniz. Kimi insan sakin fıtratı dolayısıyla hareketli müziklerden hoşlanmazken, slow müzikleri kendisine uygun gören insanların tercih edecekleri romantik radyo sayesinde birbirinden güzel eserleri dinlemek artık mümkün.

Sizler de dilerseniz artık sitemiz üzerinden dilediğiniz tüm frekansları dinleyebileceğiniz gibi Romantik Radyoyu da dinleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden müzik dinlemek kaliteli, kesintisiz, tek tıkla ve ücretsiz olurken sizler de bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

İnternetin en sık kullanılmaya başlandığı bu dönemde sizler de internetin bu kolaylığından faydalanarak nerede olursanız olun dilediğiniz frekansı dinleme şansına sahip olabileceksiniz. Üstelik ücretsiz olan bu uygulama sayesinde diğer tüm frekanslardan da haberdar olma ve dinleme şansına da sahipsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257