Yorumlar

Slow Şarkıların Adresi, Türkçe müzik yayını yapan radyolar arasında, daha çok slow ağırlıklı şarkı seçimleri ile Romantik Türk 2005 yılından beri 103,4 frekansında ve internette dinleyicileri ile buluşmaktadır. Daha çok Türkçe pop ve nostaljik şarkılara ağırlık veren bu istasyonda zaman zaman alternatif rock parçalarına da rastlamak mümkündür. Dinleyicilerin sürekli yavaş ritimli şarkılar dinleyip sıkılmamaları için daha yüksek ritimli şarkılar da zaman zaman bu radyo istasyonunda kendine yer bulmaktadır. Slow şarkıları ve ritimleri seven insanların radyo dinlemek istediklerinde ilk akla gelen istasyonların başında bu radyo kanalı gelmektedir. Türkçe yayın yaparken, dilimize de gereken önemi verdiğiniz kaliteli programcıları ile ortaya koymuştur. Geçmişten günümüze Türk pop müziğinde kendine yer edinmiş birçok sanatçının şarkılarını bu istasyonda duyabilir, yıllardır dinlemediğiniz ve unuttuğunuz şarkıları yeniden hatırlayabilirsiniz.

Romantik Türk sizi eski ve yeni birçok güzel şarkı ile müzikal bir yolculuğa çıkarırken, kaliteli şarkı seçimleri ile sizin o anda ihtiyacınız olan şeyleri size sağlamaktadır. Kaliteli müzik olduğu sürece insanın kalabalık veya yalnız olmasının pek farkı yoktur. Kaliteli müzik her ortamda kendisini gösterir. Günümüzde radyolar genellikle internetten dinlense de, araçlarında radyo dinleyen insanların sayısı da bir hayli fazladır. Araç sahipleri ve internet radyoculuğu olmasa radyo kültürünün neredeyse bitmeye yakın bir noktaya gelmiş olması ne yazık ki üzücüdür. Teknoloji bir sürü güzel şey getirirken, bir sürü güzel şeyi de beraberinde götürmektedir. Size iyi ve kaliteli şarkılardan oluşmuş liste hazırlayan, günün her saati sıkılmadan dinleyebilmeniz için, şarkı seçimlerine dikkat edilen Romantik Türk kanalı Türkçe müzik yayını yapan kanallar arasında önemli bir yere sahiptir. 2005 yılından itibaren oldukça kaliteli bir hizmet sunan ve farkını ortaya koyan bu istasyon sayesinde birçok eski anınızı da hatırlama şansına kavuşacaksınız. Çalan bir şarkı sizi geçmişe götürecek ve o güzel günleri tekrar yaşamanızı sağlayacaktır. Hemen her insanın içine işlemiş, onda farklı bir yere sahip olan Türkçe bir şarkı vardır. O şarkıya bu istasyonda rastlama şansınız oldukça yüksektir.

Romantik Türk size sunduğu olanaklar ve kaliteli programcılık anlayışı ile ülkemizdeki radyolar arasında haklı bir yere sahiptir. Sadık bir dinleyici kitlesi bulunan radyo, günün her saatinde yalnızsanız yalnızlığınızı unutturacak, arkadaşlarınızla sohbetlerinizde güzel fon müzikleri ile sohbetten aldığınız keyfi daha da arttıracak birçok programa ve programcıya ev sahipliği yapmaktadır. İnsanlar bu kanalı dinledikçe daha da çok sevmekteler ve internet üzerinden de olsa bu istasyonu dinlemektedirler. Bir radyonun sadık dinleyicisinin oluşmasında o radyonun programlarının ve müziklerinin etkisi oldukça büyüktür. Bunun farkında olan bu radyo istasyonu iki konuya da gerekli önemi vererek, dinleyici kitlesinin giderek çoğalmasını ve isminin daha çok duyulmaya başlamasını sağlayarak, yayın hayatında kalıcılığa doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257