Samsun Tutku FM

Yorumlar

Samsun Tutku FM! Samsun Orta Karadeniz bölümünde Yeşil ırmak ve Kızıl ırmak arasındaki verimli topraklarda olan bir şehirdir. Komşuları Karadeniz, Çarşamba, Bafra ve Kabak olan Samsun büyük bir nüfus yoğunluğuna sahiptir. Nüfus ve eğitim, sağlık, ticaret, sanayi gibi pek çok bakımdan oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bu kadar gelişmiş bir şehrin bütün imkânları tabi ki gelişmiş olacaktır. Yerel gazeteler, yerel televizyonlar son derece önemlidir. Ayrıca samsun pek çok yönden kendini geliştiren bir yapıya sahip olduğu için radyo ve kanallarına da büyük bir önem vermiş ve bu kanallarında kendine özgün bir şekilde büyümesini sağlamıştır. Eğer doğru bir büyüme sağlanmak isteniyorsa özgünlük büyük bir önem taşımaktadır.

Bütün kuruluşların kendine özgün olması son derece önemlidir. Aksi takdirde özgün olmayan kurumlar bir taklit olmaktan ileri gidemezler ve birer reklam niteliği taşırlar. Bunun farkına varan her kuruluş kendine özgün bir büyüme yöntemi seçer ve uygular. Ben ne olmak istiyorum? Bu soruya doğru cevabı bulan kurum ve kuruluşlar büyümeyi yakalamış birer marka haline gelmişlerdir. Özgün olmayan kuruluşlar ise kısa bir süre yakaladıkları çağrışım nedeniyle dikkat çeker sonrasında tutunamazlar. Buna en iyi örnek; pek çok yarışma programı izlediniz.

Bu programlar da kişiler taklit edildi. Ayakta alkışlandılar çok sevildiler fakat hiç biri kalıcı olamadı. Bu programlara pek çok kişi Michael Jackson dansıyla katıldı. Yetenekliydiler. Oldukça beğenildiler hatta çoğu zaman dansları birebir aynı denecek seviyedeydi. Peki, neden tutulmadılar? Çünkü hiç biri gerçek değildi. Hepsi güzel birer taklit içeriği ve başarılı bir taklit sanatçısıydı. Şimdi hepsinden geriye ufak videolar var. Hepsi belli bir ün yakaladı ama asla aslının yerini tutamadılar. İşte özgünlük bu durumu yakalayabilmektir.

Asla yerinizin tutulmaması gerekmektedir. Sizin kendinize özgün bir planınız olması ve kendinize has bir anlayışınız olması gerekmektedir. Bunu yakalayan firmalar oldukça hızlı ilerlediler. Kriz zamanları bile ayakta durabilmelerinin nedeni kendilerine özgün güven veren bu tavırlarıydı. Özgünlük ilkesini benimseyen markaların hepsi şimdi büyüdü ve dünyaca tanınmakta.

Samsun Tutku FM'de bu özgünlüğü yakalamış bir radyo. Samsun Tutku FM ile özgünlüğün anlamını anlayacaksınız. Aradığınız kaliteli yayın ve kendine özgün tavrı ile Samsun Tutku FM oldukça iyi bir ekip kurmuş. Samsun Tutku FM sorumlu ve özgün yayın anlayışı ile sizin için belirlenen bir sisteme sahip. Samsun Tutku FM yayın akışlarında kendine has bir yol izlemiş ve oldukça başarılı olmuş. Başarının müzikle buluşması Samsun Tutku FM size güzel ve zevkli müzik ziyafetleri sunacak. Müzik kişilerin hayatında önemlidir. Bunu bilen Samsun Tutku FM samsunun gelişmiş haliyle paralel bir şekilde kendini geliştirmiş ve dinleyicilerinin beğenisini kazanmıştır. Samsun tutku FM ile güzel ve sorumlu bir yayının kalitesine kaptırılmış dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257