Slow Time

Yorumlar

2010 yılının sevgililer gününde yayın hayatına başlayan, Slow Time adından da anlaşılabileceği gibi yavaş ve duygusal şarkıları dinleyicilerle buluşturan bir radyodur. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, İzmir, Antalya, Adana gibi büyük şehirlerde farklı frekanslarda hizmet veren bu radyo toplamda Türkiye genelinde 11 farklı merkezde dinlecisiyle buluşmaktadır. İnternetten de yayınlarına ulaşmanın oldukça kolay olduğu bu radyo aşk şarkıları sevenler için vazgeçilmez bir adres konumundadır. Sloganı aşk şarkılarına yer vermesi neden ile 'Kalbinin Sesi' olan bu istasyon buna uygun şekilde yaptıkları şarkı seçimleri ile geçmişten günümüze bütün Türkçe aşk şarkılarına programlarında yer vermektedir. Eğer Türkçe aşk şarkılarını seviyor, geçmişe yolculuk ederken yeni şarkılar da keşfetmek istiyorsanız, böyle kaliteli bir radyo istasyonundan faydalanmanız sizin için iyi olacaktır.

Ülkemizde özellikle geceleri daha da çok akla gelen aşk acılarına en iyi şekilde eşlik eden en güzel Türkçe aşk şarkılarını bulabileceğiniz Slow Time istasyonu, sizlere en güzel aşk şarkılarını dinleme fırsatını vermektedir. Duygusal şarkılara verdiği önem ve programcılarının bu konudaki hassasiyetleri ile yalnız gecelerinizde bir nebze rahatlama fırsatını bulabilirsiniz. Eski bir aşk şarkısının sizde ne duygular uyandırabileceğini kim tahmin edebilir ki? Radyoda çalan bir şarkı sizi tamamen geçmişe, çok mutlu olduğunuz o anlara geri götürebilmektedir. Uzun zamandır dinlemediğiniz bir şarkıyı duyduğunuz zaman mutlu olmanız gayet güzel bir şeydir. Uzun süreler dinlenmeyen tüm şarkıları bulabileceğiniz en iyi yer radyodur. Özellikle eski Türkçe aşk şarkılarından vazgeçemiyorsanız, kulaklarınızı kabartacağınız adres Slow Time olacaktır. En yeni ve güzel aşk şarkılarına da yer vererek, günümüzü de düzgün bir şekilde takip eden bu istasyon sayesinde en kaliteli aşk şarkılarını dinleme fırsatını elde edeceksiniz. Birçok insan ister genç ister yaşlı olsun, gecenin karanlığında bir aşk şarkısı ile oldukça farklı duygular içine girebilmektedir. Hele bir de çalan şarkının anısı var ise, insanın içi bir garip olmaktadır. Böyle radyo kanalları insanlara yalnızlıklarını unutturma konusunda da oldukça etkili olmaktadırlar.

Slow Time size kaliteli şarkılar ile bir ziyafet verirken, deneyimli programcıları ile de yalnız olmadığınızı sizlere hatırlatmaktadır. Ünlü isimlerin ağırlandığı sohbet programları, albüm tanıtım programları ve özel konuklarla renklenen programlar ile aşk şarkısı dinlemeyi daha güzel hale getiren bu istasyon, ülkemizde birçok insan tarafından tercih edilmekte ve sadık bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Ülkemizdeki birçok önemli sanatçının en iyi aşk şarkılarından oluşan listeleri ile bu istasyon, size müzik konusunda yavaş ritimler konusunda oldukça iyi seçenekler sunmaktadır. Şarkıların iyi seçilmiş olması, dinlerken sıkılmamanızı sağlamaktadır. Bu nedenle bu istasyon, kalıcılığını sağlamlaştırmıştır. Programlarına ve şarkı seçimlerine verdikleri önem sayesinde, diğer slow müzik yapan istasyonlardan sıyrılmayı başaran bu radyo istasyonunu eğer halen dinlemediyseniz, bir kez dinlemeniz sizin için iyi olacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257