Yorumlar

Süper Radyo, Radyo dinlemek bir şeyler ile uğraşırken, bir iş yaparken aynı zamanda eğlenmenizi de sağlayacak, eğer sıkıcı bir iş yapmaktaysanız bu işi daha çekilir kılacak bir eylemdir. Müzik dinleyerek ruhunuzu dinlendirirsiniz ancak yine de müzik dinlemekle aynı şey değildir. Müzik dinlerken hayattan ve dış dünyadan soyutlanırsınız. Radyo dinlerseniz sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan dünyada olup bitenler kulağınıza gelir. Radyoların hayatımızda internet, televizyon gibi teknolojilere rağmen hala var oluşunu sürdürmesinde yolculukların etkisi büyüktür. Yalnız başınıza yolculuk yaparken radyo dinlemekten daha iyi bir eğlenceniz olamaz.

Radyoların da bazı sorunları yok değil. Bazı radyo kanallarının yayın politikaları adeta reklam yayını üzerine kurulmuş. Bu yüzden frekanslarda dolaşırken seçiminizi Süper Radyo'dan yana kullanabilirsiniz. Süper Radyo, reklam, yayın ve haber dengesini çok iyi kurmayı becerebilmiş bir radyo kanalıdır. Dinleyici ile gün içinde halk tarafından en çok beğeni almış Türkçe pop şarkıları buluşturan Süper Radyo, bitmek bilmeyen reklamlarla da asla sizi sıkmaz. Sadece güncel şarkı ve şarkıcıları değil, zaman zaman geçmişe giderek belli bir dönemin en çok beğenilmiş ve popüler olmuş şarkılarını da dinleyicisine sunar. Bir radyo için tekdüze ve sıradan olmak olumsuz bir durum oluşturur. Süper Radyo bu tekdüzelik ve sıradanlıktan olabildiğine uzak bir radyo.

Sadece müzik dinlemek değildir elbette radyo kanalları. Sabah saatlerinde ve saat başı yayınlanan haberler ile akşam televizyonda haber saatini beklemek zorunda kalmazsınız. Ya da internet bağlantısı ile haber sitelerine girmenize gerek kalmaz. Zaten radyo dinlemekte iseniz siz bir şey yapmadan kulağınıza gelir günün gelişmeleri. Süper Radyo, haberleri tarafsız bir şekilde dinleyiciler ile buluştururken son dakika haberlerini de güvenilir kaynaklardan anında alır.

Programcılar da bir radyo için olmazsa olmazlar arasında. Gün içinde belli saatlerde sohbetleri ve sunumları ile enerji verirken, gece saatlerinde ise yalnızlıklara iyi gelir. Radyo dinlemek için alternatif bir yol ise interneti kullanmak. Süper Radyo internet üzerinden dinlenme oranları yüksek bir radyo. İnternetten radyo dinlemenin tercih edilme sebeplerinden biri şüphesiz yerel radyoların dahi Türkiye'nin dört bir yanından dinlenebilir olması. Memleketinden uzak biri oradan haberler almak, yayınlarını memleketinde yapan bir radyodan müzikler dinlemek isteyebilir. Bunun için internet üzerinden radyo dinlemenin önemi büyük.

Zaman geçmiyor mu? Canınız mı sıkılıyor? Sakinleşmeye, dinlenmeye mi ihtiyacınız var? Frekanslarınızı Süper Radyo'ya ayarlayın ya da internet üzerinden bağlanın, yapmanız gereken başka bir şey yok. Süper Radyo yaptığı müzik yayınları ile gerektiğinde ruhunuzu dinlendirmenize yardımcı olur, gerektiğinde almanız gereken haberleri en düzgün şekilde almanızı sağlar ya da sempatik programcıları ve sunucuları ile yalnız hissetmemenizi sağlayıp sıcacık sohbetlerle içinizi ısıtır. Radyo dinlemekten vazgeçmeyin ki dünyadan kopmayasınız.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257