Yorumlar

Süper Show Radyo Hatay ilinde yayın yapmakta olan yerel bir radyodur. Karasal yayın yapmakta olan radyo kanalı, yerel bir radyo olmasına karşın gerek Hatay merkezde, gerekse Hatay iline bağlı ilçeler ve çevre illerde de dinleyicileri bulunan bir kanaldır. Bölgede ciddi bir dinleyici kitlesi bulunan radyo kanalı ilin en çok dinlenen radyolarından biri olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Süper Show Radyo, Hatay ilinde bulunan Mazman Medya Grubu bünyesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. Mazman Medya Grubu'na ait diğer radyolar ise Dost FM ve Radyo Akdeniz'dir. Bölgede bir çok insan tarafından dinlenilmesinin, hatta çevre iller tarafından dahi tercih ediliyor olmasının sebeplerinin en başında Türkçe karma müzik yapıyor olması geliyor. Tek tip müzik yayınından uzak durması daha dinamik bir yapısı ve dinleyiciyi sıkmayan bir temasının olmasını sağlıyor.

Belli saatlerde yayınını yabancı müzikler üzerine yoğunlaştıran Süper Show Radyo, zaman zaman rock ve arabesk parçalarada yer verebiliyor. Farklı müzik tarzlarından parçalar yayınlayan radyo kanalının en çok çaldığı parçalar ise pop parçalar oluyor. Zaten Süper Show Radyo ' nun yayın hayatına başlarken kendisine belirlediği "Türkçe Popta Lider" sloganı radyo kanalının tarzını da belli bir ölçüde belli ediyor.

Yayın akışına bakacak olursak Süper Show Radyo ' nun yayıncılık anlayışını daha net algılama imkanımız olabilir. Öğlen saatlerinde "Naz İle Nostalji Keyfi" programı dinleyici ile buluşuyor. Adından da anlaşılacağı üzere programda daha çok geçmiş yıllarda popüler olmuş ancak hala eskimeyen ve dinlendiğinde aynı duyguları yaşatan parçalar yer alıyor. Her ne kadar programcının sesini duyma şansına sahip olmasanız dahi şarkı seçimleri oldukça başarılı.

Nostalji Keyfi'nin ardından yayına "İnanç'la Panzehir" adlı program giriyor. Yabancı müzik konusunda güzel paylaşımlar yapan programcı takip edilmeye değer bir yayın yapıyor. Öğlen saatlerinde enerji depolamak isterseniz tercih etmeniz gereken bir program. Süper Show Radyo ' nun klasiklerinden bir diğeri ise her hafta cumartesi günü yayınlanan "Ölüdeniz" adlı program. Tüm gece şiir yayınlarının ve paylaşımlarının yapıldığı program kaçırılmaması gereken bir program. Yerli şairlerin en çok beğenilen şiirlerinin paylaşıldığı programda yepyeni şairleri keşfedebilirsiniz. Şiir sevmeyenlere sevdirecek nitelikte bir program olan yayını kaçırmamalısınız. Her hafta cumartesi günü gece yarısı olduğunda yayına giriyor.

Hatay ve çevre illerde yaşayanlar için radyonun frekans değeri 97.3. Ancak diğer illerde olup Süper Show Radyo ' yu dinlemek isteyenler için ise radyoyu internet üzerinden dinleme imkanınızda mevcut. Süper Show Radyo ' nun internetten dinlenme sayısına bakıldığında tüm illerden dinleyenlerinin olduğunu görmek mümkün. Sosyal ağlar aracılığı ile de radyo ile ilgili haberleri de takip edebilirsiniz. Gelişmelerden, program saatlerinden haberdar olabilir dilerseniz paylaşımlara yorum yapma imkanı sağlayabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257