Yorumlar

Şarkıların yolculuğu uzun yollardan geçen bir süreçle tamamlanır. Bu yollarda anılar, acılar, sevinçler, umutlar yolculuğun durakları olur. Her molada ayrı bir lezzet alır her bir şarkı. Ayrı yaşanmışlıkları yükler üzerine ve ilhamlarla besler varlığını. Biz de bu yolculuk sürecinde yol arkadaşlığı yaparız şarkılara.

Bazen yaşamın bizlere yüklediği sorumluluklarla birlikte artan zorluklarla başa çıkmak için çeşitli yollar ararız. Bazen farklı uğraşlar için gireriz, hobilerimizi arttırırız ve çoğu zaman tek bir yol yeterli olur bu zorluklarla başa çıkmak için o yol ise müzikle başlar. Bedenimizi, ruhumuzu dinlendiren ve arındıran müzikler hayatımızın her alanında varlığını hissettirmiştir. Kimi zaman sanatsal alanda kimi zaman sosyal alanda etkilerini görmemek mümkün değildir. Sanatsal alanda örnekleri konser, dinleti gibi sanatsan etkinliklerde kendisini gösterirken sosyal alanda günlük aktivitelerde ya da festivallerde karşımıza çıkar. Sağlık alanında ise psikolojik tedavi yöntemlerinde de uygulanan ve olumlu sonuçları alınan müzik etkinlikleri düzenlenir.

Müziği ise bize ulaştıran ilk araç radyo olmuştur. Bir kutu içerisinden gelen binlerce melodi bizleri de o kutunun içine alıp farklı dünyalara götürmüştür. Bu farklı ve eşsiz icadı bir yandan hayretle incelerken diğer yandan günden güne daha fazla bağlanmıştık. Görüntüsüne ulaşamadığımız için hayal dünyamızı genişletmiş her sesi hayalimizde canlandırmaya başlamıştık. Bazı sesler bizi yansıtmış bazılarında ise geçmişten gelen bir dostu bulur olmuştuk.

Günümüzde ise teknolojinin hızlı ve inanılmaz değişimine ayak uydurmaya çalışan radyolar, farklı formlarda beğenimize sunulmuştur. Şimdi biraz bu değişimi hatırlamaya çalışalım. İlk olarak radyo modelleri gelişmiş çeşitler arttırılmıştır. Şarj edilebilir radyolar bunun en belirgin örneğidir. Ardından müzik çalar cihazların içine de giren radyolar telefonların da bu kulvara katılmasıyla gelişimini sürdürmüştür. E-Radyo'lar ise radyoya katılan son yorum olmuştur. Rayofm.com da buna örnektir. Tek fm ise bu örneği taçlandıran nice kanallardan sadece bir tanesidir.

Tek fm radyoculuk anlayışını koruyarak bizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için başarılı çalışmalarını günden güne arttırmaktadır. Müzik arşivini her daim güncellemesiyle diğer kanallardan her zaman bir adım öne geçmiştir. Radyo kanallarının yayın akışı ve program anlayışı kanal tercihimizde son derece önemlidir. Bu yüzden çok yönlü oluşu Tek fm'i tercih listemizde üst basamaklara taşımıştır. Birbirinden farklı sanatçı seçeneği ve değişmeyen tarzıyla sevilen bir radyo kanalı olmuştur.

Yolda, evde, işte yani hemen hemen her yerde ulaşılabilir olması net ve kaliteli yayın akışı sağlaması, E-Radyo'nun her avantajını bizlere yaşatması Tek fm'i ayrıcalıklı ve dinlenmeye değer kılan özelliklerden sadece birkaçıdır. Siz de müziği hayatınızın temel bir parçası olarak görüyorsanız, duygularınızın, davranışlarınızın yani her halinizin yansımasını müzikle birleştiriyorsanız Tek fm tüm bunlar için en doğru, vazgeçilmez, güvenilir ve güncel radyo kanalınız olacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257