Yorumlar

Time Fm! Hayatta her şeyin kendine özgü bir ritmi vardır. İnsanlar, hayvanlar ve doğa yani her canlı yaşamın akışına özgü ritme sahiptir. İnsanlar bu ritmi duygularıyla yansıtır, doğa ise enerjisiyle. Beklide farkında olmadan müziğin hayatımıza girişi bu ritimlerle başlamıştır. Ve bu ritimlerle yavaş yavaş hayatımızın geniş bir alanına yayılmıştır.

Dinlenirken, spor yaparken, mutluyken, mutsuzken yani hemen hemen her durumda müzikle yaşarız, müzikle yatıp müzikle uyanırız yeni güne. Bu hem motivasyon kaynağı olur hem tüm ruhumuzu taze tutar. Bol çeşidi ve birbirinden farklı türüyle seçim olanağı sunar. Birkaç örnekle müziğin önemini anlamaya çalışırsak, farz edelim ki bizi derinden etkileyen bir film sahnesi, dekoru, oyuncuları ve konusuyla bizi içine almıştır ancak o film müziksiz olursa etkisinin ne derecede etkili olacağını hiç düşündünüz mü? Filme de ruh katan, anlam veren en temel unsur müziklerdir bu yüzden film müzikleri yaşamımız boyunca bizleri etkileyen müzikler olmuşlardır. Veya tören, festival veya şenlikleri düşünelim. Törenlerde milli marşlarımızın etkisi, festival ve şölenlerde müziğin eğlenceyi yükseltmesi bunlara verilebilecek en güzel örneklerdir.

Müziğe yöneliş dinlemenin dışında enstrümana yönelmeyle de gelişmiştir. Yeteneğe göre farklılık gösteren enstrüman seçimi ile müziğe ilgi artmış ve müzik daha da ileriye taşınmıştır. Müzik grupları bunların temsilcisidir. Her yıl yenileri eklenerek çoğalan bu gruplar büyük kitleleri bir nevi müziğe davet etmektedir.

Televizyonlar, radyolar, müzik aletleri ve müzik çalarlar müziği bize ulaştıran araçlardır. Bunların arasında her ne kadar televizyonun etkisinin diğerlerinden büyük olduğu düşünülmektedir çünkü işitsel araçların yanı sıra görsel araçlar da etkin bir şekilde kullanılmaktadır ve film, müzik, dizi gibi birçok öğeyi içinde bulundurmaktadır. Ancak radyoların da televizyon kadar güçlü etkileri vardır. Kolay ulaşılabilir olması, geçmişten günümüze görünmez bir bağ oluşturması tercih nedenlerinin sadece küçük bir kısmıdır.

Müzik tarzımız ve seçimlerimiz doğrudan radyo kanalı seçimlerimizi de etkiler. Yerli, yabancı, hareketli, duygusal gibi birçok türe bağlı favori kanalı oluşur. İşte bu noktada birçok radyo kanalını içinde barındıran radyofm.com tercihlerimizi kolaylaştırır ve müzik zevkimizi doya doya yaşamamızı sağlar.

Time fm de bu kanallardan sadece bir tanesidir. Dinleyicilerin zevkine hitap eden onlar için en güncel en güzel şarkıları dinleyicilerinin beğenisine sunan bu radyo kanalı günden güne dinleyici kitlesini arttırmaktadır. Time fm en yeni albümleri sorunsuz hizmet kalitesiyle sunmaktadır. Hızlı erişim, internet bağlantısının bulunduğu her yerde ulaşabilme imkânı yaratması Time fm'i tercih etmemizde önemlidir. E-Radyo kavramını başarıyla yürüten kaliteden öldün vermeyen ve dinleyici kitlesini giderek arttıran Tek fm bu çizgisini her zaman korumaktadır. Radyoculuk anlayışını bir adım ileriye taşıyan güncel radyo kavramının önemini benimseyerek faaliyetlerine çeşitlilik kazandıran bu radyo kanalı her yaştan ve her kesimden dinleyicinin vazgeçilmezi olmuştur.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257