Yorumlar

Türk sanat müziği Trt Nağme ile güzel! Ada sahillerinde bekliyor iken, "Bir tatlı huzur almaya giderseniz Kalamış'tan", "Eski dostlar"ınızı da unutmazsınız ve dersiniz ki ufka bakarak; "Nasıl geçti habersiz, şu güzelim yıllarım?"... İşte bütün bu güzel ve unutulmaz nağmeleri birleştiren tek bir yer var yanı başınızda! TRT NAĞME!!Hayatın koşuşturmacısından kaçamayız genelde ama kendimize ufacık da olsa bir vakit ayırabiliyorsak eğer, işte o zaman huzura ereriz. Bu huzur da ruhumuzu besler ve hepimiz biliriz ki; "Müzik ruhun gıdasıdır!". İşte bu yüzden siz sanatseverleri TRT NAĞME'ye bekliyoruz. "Kıskanırım seni ben" diyorsanız sevgilinize, "Bekledim de gelmedin" diyerek sitem ediyorsanız sürekli, "Artık sevmeyeceğim" dediğiniz halde unutamıyorsanız ve "Aşkın kanunu"nu yazıyorsanız sürekli ve yine yeni yeniden, TRT NAĞME diyoruz.

Türk sanat müziği dinlemeyi sevenler için, sürekli Türk sanat müziği dinlemek isteyenler için Trt Nağme bu isteklerinize cevap veriyor. Sürekli Türk sanat müziği yayını ile sizlere keyifli zamanlar sunuyor. Yayınların yarısı yaklaşık olarak Radyo 4 ile ortak yapılmaktadır. Geçmişten günümüze tüm sanat müziklerinin yayınlandığı radyoda Türk sanat müziğine doyacaksınız. 6 Mayıs 2009 gününden beri yayında olan radyo Ankara'da 102.8, İstanbul'da 101.6, İzmir'de 88.7 frekansları ile bulunabilir. 24 saat kesintisiz yayını ile istediğiniz her an Türk sanat müziği dinleyebilirsiniz.

Hafta içi sabah 7.00'da güne bizimle başlayabilirsiniz. 'şarkılar ve oyun havaları' programı ile birbirinden güzel şarkıları ve oyun havalarını dinleyeceksiniz. Böylece sabaha eğlenceli şekilde başlayabileceksiniz. Bir günün sabahı nasıl başlarsa günü de öyle geçermiş sözü üzerine tüm gününüzün eğlenceli geçmesini istiyorsanız gününüze Trt Nağme ile başlamalısınız. Sabah 8.00'den 10.00'a kadar 'sabahın nağmesi' programı ile sabahınıza devam edebilirsiniz. Diyarbakır stüdyosundan yapılan yayın radyo 4 ile ortak yayın sunmaktadır. Türk sanat müziğinin eşliğinde yarışmalar, gazete başlıkları, değişik konuları ve konukları ile sabahınız güzel devam edecek. peşrev, longa, taksim, oyun havası gibi saz musıkîsi sevenler için 'arşivden saz eserleri hafta içi her gün 16.00-16.30 arasında sizlerle. Ve saat 18.00'de 'akşamın neşesi' programı ile akşamlarınızı neşelendirmek için varız. 20.00'a kadar süren programımızda çeşitli sanatçı konuklarımızla, Türk müziği eserlerimizle akşamlarınız neşeli geçecek.

Haftasonu için de 14.00-16.00 arası 'stüdyo İstanbul' yayını, 18.00-20.00 arasında 'akşamın neşesi' programı ile hafta sonlarınız Türk sanat müziği ile dolu dolu geçecek. Türk sanat müziği dinlerken hem ruhunuz dinlenecek hem de kulaklarınızın pası silinecek. Yeni nesil şarkıları hiç güzel değil, nerede o eski şarkılar diyorsanız Trt Nağme sizin için 7 gün24 saat Türk sanat müziği ile yanınızda. Yeni şarkıların acemiliğinden uzak insana huzur veren nağmeler Trt Nağme'de. Sanat müzikli günler, huzurlu saatler, verimli dakikalar, müzik dolu saniyeler için bizlerin aracılığı ile Trt Nağme'de buluşuyoruz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257