Yorumlar

Eski günlerle Uludağ Fm! Canınız mı sıkıldı? Dinleyecek bir şey bulamıyor musunuz? Eski günleri mi anmak istiyorsunuz? O zaman sizi 91.7'ye bekliyoruz. Uludağ Fm sizler için seçilen, ruhunuzu dinlendiren, en şahane şarkılarla burada. Türk musikisinin en güzide parçaları sizler için özenle seçildi, aileniz ile birlikte huzurlu bir zaman geçirirken, elinizde kahveniz günün yorgunluğunu atarken Türk müziğinin eşsiz nağmeleri ile huzur bulacaksınız. Günlük koşuşturmadan uzaklaşmak, kafa dinlemek, istediğiniz her an biz buradayız. Evden işe, işten eve yorgun argın git gel yapan tüm insanları dinleyicimiz olmaya davet ediyoruz. Ahmet Özhan'dan Bülent Ersoy'a Muazzez Abacı'dan Müzeyyen Senar'a Zeki Müren'den Mediha Şen Sancakoğluna kadar aranılan, sevilen ve hayran olunan Türk sanat müziğinde devrim yapmış tüm ünlü sesler eşsiz parçalarını dinleyerek ve onlarla birlikte eski zamanlarda unutulmaz bir yolculuğa çıkmak isteyen tüm güzide gönül dostlarımızı bu radyoda Uludağ Fm'e bekliyoruz.

Bülent Ersoy'dan 'çile bülbülüm çile' ile hüzünlere gark olurken, Zeki Müren'den 'aşkın ile gündüz gece giryanım efendim' ile eski aşklarınızı anacaksınız. Müzeyyen Senar'dan 'vardar ovası' ile coşacaksınız. Tadını damağınızda bırakacak ve her biri sizde farklı duygular uyandıracak, arka arkaya birbirinden güzel parçalar ile buluşturacağız. Günümüz pop müziğinden sıkılanlar için, yeni şarkıların sözlerinden bir mana bulamayanlar için, ''Bu gençler bunları nasıl dinliyor ya?'' siteminde bulunan siz değerli musiki âşıkları sizleri mazinin eşsiz tadından bir yudum almaya, Uludağ Fm'de bekliyoruz.

Uludağ Fm Bursa'da yayın yapmaktadır. Bursa ili de Türk musikisi ile iç içe olan bir şehrimizdir. Türk musikisi ile dolu bir ilde böyle bir radyo yayını yapmak Uludağ Fm için gurur verici bir his. Türk musikisi yirmi be, otuz yıldır pek değeri bilinmeyen bir müzik türü. Günümüzün müzikleri ile bu boşluk doldurulmak istense de başarılı olunamadığı bir gerçek. Bu nedenle böyle şarkıların olduğu bir yayını yapmak, sizlerle buluşturmak Uludağ Fm için büyük bir şeref. Türkiye'de ilgi gören bu radyo kanalı Dünyanın her yerinde tüm Türkler tarafından dinlenmeye başlandı. Çin'den Amerika'ya kadar Türklerin olduğu tüm ülkelerde tüm şehirlerde musikiye hasret herkesi bu sitede Uludağ radyo ile buluşturuyoruz. Günden güne herkesin ilgisini çekiyor ve büyük bir dinleyici kitlesini kendimize çekiyoruz.

Sizlerde Türk sanat müziğine ilgi duyuyorsanız nerede o Zeki Müren'ler diyorsanız bizim sitemizde Uludağ Fm ile buluşabilirsiniz. Uludağ Fm ile eski günlerinize döneceksiniz, kaliteli müzik arşivi ile kulaklarınızın pası silinecek, bazen dertlendiğinizde dertlerinize eşlik edecek, yeri gelecek özel fasıl günlerinizde sevdikleriniz ile beraberken bizler de sizin sevdikleriniz gibi aranılan olacağız. Canlı istek formu ile o an istediğiniz her parçayı bizden talep edebilecek biz de size bu şarkıyı çalacağız. Sesini özlediğiniz tüm sanatçılar ile sizlerleyiz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257